Mynet Tavla APK

Mynet Tavla APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,844
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mynet

Mynet Tavla (APK), Android telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil tavla oyunudur.

Mynet Tavla (APK), eğer mobil cihazlarınızda online tavla keyfi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir tavla oyunu.

Mynet Tavla İndir APK

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mynet Tavla, mobil cihazlarınızın internet bağlantısını kullanarak nerede olursanız olun tavla keyfi yaşamanızı mümkün kılıyor. Uzun otobüs, tren, vapur yolculuklarında, yazlıklarda veya evde arkanıza yaslanırken Mynet Tavla açarak tavla oynayabilir ve bir yandan da sosyalleşebilirsiniz. Oyunun online altyapıya sahip olması sayesinde Mynet Tavla oyuncuları diğer oyuncularla eşleşerek tavla karşılaşmaları yapabiliyor. Bu sayede yapay zekaya sahip botlar yerine gerçek rakiplerle karşılaşarak daha heyecanlı tavla karşılaşmaları yapabiliyoruz.

İnsanlık tarihinin en eski masa oyunlarından biri olan tavla da temel amacımız taşlarımızı rakip oyuncunun alanından kendi alanımız taşımak. Tek başına kalan taşlar rakip oyuncu tarafından avlanabiliyor ve rakip oyuncunun alanına geri dönerek yolculuğa baştan başlayabiliyor. Bu nedenle en az 2 taşı üst üste getirerek hareket etmemiz taşlarımızın avlanmasını engellememize yardımcı oluyor.Tüm taşları kendi alanımıza taşıdıktan sonra toplamaya başlıyoruz. Bütün taşlarını ilk toplamış olan oyuncu oyunu kazanıyor.

Mynet Tavla sohbe özelliğine de sahip. Bu sayede bir yandan sohbet ederken diğer yandan tavla oynayabiliyorsunuz. Mynet Tavla'da dilerseniz Facebook arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir, dilerseniz misafir hesabıyla diğer oyuncularla hızlı karşılaşmalar yapabilirsiniz.