Kasım Ayı Enleri Belli Oldu: En Çok İndirilen Uygulama Hangisi?

Tamindir ekibi olarak Kasım ayında en çok indirilen mobil ve bilgisayar uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. İşte ayın en'leri!

Kasım ayı, mobil oyunların indirilmesi açısından dolu dolu geçti diyebiliriz. Gündemden hiçbir zaman düşmeyen uygulamalardan APK versiyonlarına kadar pek çok uygulama indirildi. Bunların yanı sıra mobil ve bilgisayar oyunları da yoğun ilgiye maruz kaldı. 

Gelin, Tamindir'de Kasım ayı içerisinde en çok indirilen uygulamalara birlikte bakalım:

1- LiLi APK

Bu ayın en çok indirilen uygulaması olan LiLi APK, Instagram'da hikayeleri gizli bir şekilde izleme imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra hikayeleri indirmenize de olanak tanıyor. Instagram hesabı ile giriş yapılan uygulama, son dönemin en popüler uygulaması olmayı başarıyor.

2- Football Manager 2023 Mobile APK 

Football Manager, bugüne kadar oyun dünyasında birçok kişi tarafından rağbet gördüğü gibi popülerliğini sürdürmeye de devam ediyor. Takım yönetme oyunları arasında öne çıkan Football Manager 2023 APK, kendi takımınızı kurmanızı ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyor. APK versiyonunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3- Parking Master Multiplayer 2 APK

Birden fazla oyunu bir arada oynamak isteyenlere özel tasarlanan Parking Master Multiplayer 2, oyuncu isteklerine yanıt veriyor. Gerçekçi grafiklere sahip olan oyun; park etme, yarış, araba alım satımı, rol yapma ve çeşitli etkinlikler gibi daha pek çok farklı eyleme dahil olmayı sağlıyor. 

4- Dealer's Life 2 APK

Dealer's Life 2, birçok oyundan farklı bir sisteme sahip olması ile dikkat çekiyor. bir alım satım oyunu olmasının yanı sıra birçok özelliği bulunuyor. ''Küçük başlayın, büyük bitirin'' sloganına sahip olan oyun, pazarlık yapma ve kar elde etme gibi stratejier sunuyor. Kasım ayının en çok indirilen 4. uygulaması olan Dealer's Life 2 APK'yı siz de indirip keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

5 - Internet Cafe Simulator APK

Artık günümüzde neredeyse hiç denecek kadar az sayıda olan internet kafeler, bu oyunla özlem gidermek isteyenlere hitap ediyor. Internet Cafe Simulator oyunu ile kendi kafenizi açabilir ve yönetebilirsiniz. Dükkan kiralamadan masa, bilgisayar ve tablet gibi donanımlara kadar her şeye oyun içinde karar verip düzenleme yapılabilirsiniz.

BONUS:

En Çok İnternet Yiyen Uygulamalar
YAZILIM

En Çok İnternet Yiyen Uygulamalar

Ülkemizdeki pahalı internet paketleri, çoğu zaman ihtiyatlı davranmamıza neden oluyor. Eğer siz de internet paketinizi korumak için kullanımınızı kontrol altında tutmak istiyorsanız, en çok internet yiyen uygulamalar listesi ile karşınızdayız.

En İyi ve Güvenilir APK İndirme Siteleri Listesi
LİSTELER

En İyi ve Güvenilir APK İndirme Siteleri Listesi

En iyi APK indirme siteleri neler sorusunu soran kişiler için bir liste hazırladık. Hazırladığımız liste sayesinde bu konuda en başarılı internet sitelerini keşfedebilirsiniz.

Akıllı Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken Uygulamalar
MOBİL

Akıllı Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken Uygulamalar

App Store ve Play Store kendi bünyelerinde milyonlarca uygulamaya ev sahipliği yapıyor ve bu kadar büyük bir kütüphanenin içerisinde kullanışlı uygulamaları keşfetmek, düşündüğümüzden daha zor bir hale gelebiliyor.

YORUMLAR