Choices: Stories You Play 1.2.0 (ios)

Choices: Stories You Play

Choices: Stories You Play
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Choices: Stories You Play, uygulama içerisinde yer alan hikayelerin eksik bölümlerini tamamlayabileceğiniz bir oyundur.

Hikaye okumayı sevenler için geliştirilmiş olan Choices: Stories You Play, aynı zamanda hikaye yazmanıza da imkan sağlıyor. iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Choices: Stories You Play, boş zamanlarınızda eğlence kaynağınız olacak.

Choices: Stories You Play, içerisinde yer alan birbirinden farklı kategorileri ve hikayeleri ile birlikte size çizgi roman keyfi yaşatacak. Yalnız bu sefer sadece okumakla kalmıyorsunuz ve  olaylara müdahale etmeniz gerekiyor. Choices: Stories You Play oyunu size belirli zamanlarda söz hakkı tanıyor. Bu sayede hikayenin gidişatını siz belirliyorsunuz. Eğer kötü bir seçim yaparsanız hikayeniz kısa sürede sona erebilir. Ama gerçekten iyi bir yazar olursanız oldukça uzun ve güzel bir hikayeye ulaşabilirsiniz

Çizgi roman özelliği taşıyan Choices: Stories You Play, oldukça güzel çizilmiş karakterleri ile birlikte sizi hikayenin içerisine çekiyor. Özellikle çok aksiyonlu olan hikayeleri seçerseniz heyecandan yerinizde duramayabilirsiniz. Boş zamanlarınızda vakit geçirecek güzel bir uygulama arıyorsanız, Choices: Stories You Play'ı gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

ARTILAR
EKSİLER

Türkçe dil desteğinin olmaması.

YORUMLAR