City Mania: Town Building Game 1.0.1 (ios)

City Mania: Town Building Game

City Mania: Town Building Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Mania: Town Building Game, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bina inşa etme oyunudur.

City Mania: Town Building Game, hayallerinizi süsleyen şehirleri kısa yoldan kurmanızı sağlayan harika bir oyun olarak dikkatimizi çekiyor. Zevkli bir deneyim sunan oyunda ipler tamamen sizin elinizde.

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir şehir kurma/yönetme oyunu olan City Mania, kaliteli görselleri ve zevkli kurgusuyla karşımıza çıkıyor. Klasik şehir kurma oyunlarından çok daha farklı bir atmosfere sahip olan oyunda sakin bir beldeyi ele alarak sürekli gelişen bir metropole dönüştürebiliyorsunuz. Etkileyici sahnelerin yer aldığı oyunda hayalinzdeki şehri baştan aşağıya oluşturabiliyorsunuz. Mühendis gibi hissedebileceğiniz oyunda yüzlerce farklı türde bina, heykel ve anıt yer alıyor. Tamamen özgür olduğunuz oyun, şehir kurma oyunlarına yeni bir soluk katmış durumda. Çizgi film tarzı karakterlere de sahip olan City Mania, çocukların da sevebileceğini düşündüğüm bir oyundur. Zevk alarak oynayabileceğiniz bu oyunu boş zamanlarınızı keyifli geçirmek için tercih edebilirsiniz. Şehir kurma oyunlarını seviyorsanız City Mania tam size göre diyebilirim.

Kocaman bir şehri baştan yarattığınız oyunda ipler tamamen sizin elinizde oluyor ve böylece tamemen özgür olabiliyorsunuz. Gelişmiş sistemlerin ve etkileyici atmosferin yer aldığı oyunda işiniz bir hayli zor fakat oldukça eğlenceli. Dikkatli olmanız gereken oyunda şehri en güzel şekilde kurgulamanız gerekiyor. Kaynaklarınızı idareli kullanmanız gereken oyunda binalar kuruyor, heykeller dikiyor ve anıtlar inşa edebiliyorsunuz. 

City Mania oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR