Construction Truck Simulator 1.0 (ios)

Construction Truck Simulator

1.0
Construction Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Truck Simulation inşaatta bize verilen görevleri yerine getirmemiz istenen ve bu amaç doğrultusunda vinçleri kullanmamız gereken bir oyun.

Construction Truck Simulation ücretsiz olarak indirebilecğeiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Oyunda inşaat vincini kontrol ediyor ve bizden istenen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda başarılı olabilmek için birçok değişkene dikkat etmemiz gerekiyor. Kokpitin içinde çok sayıda düğme ve tuş var. Bunları dikkatli bir şekilde kullanarak vincimizi düzgün bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz.

Üç boyutlu grafiklere yer verilen oyunda çok sayıda zorlu görev yer alıyor. Bunları geçebilmek için sürüş yeteneklerimizi geliştirmemiz gerekiyor. Bunun için oyunda farklı zorluk seviyeleri yer almakta. Kolaydan zora doğru sıralanmış olan bu görevler hem oyuna ısınmamızı sağlıoyr hem de iyi bir alıştırma yapma şansı sunuyor.

Oyunun temel özellikleri arasında;

  • Yüksek sürüş kabiliyeti isteyen 20 zorlu görev
  • Çok sayıda vinç
  • Gerçekçi üç boyutlu grafikler
  • Farklı kamera açıları
  • Kariyer modu bulunuyor.

Ekranda yer alan pedalları ve direksiyonu kullanarak aracımızı kontrol edebiliyoruz. Vincin kontrol mekanizması kolay kullanılır olsa da devasa boyutlarda olduğu için yönetmesi oldukça zor. Simülasyon oyunları ilgi alanınıza giriyorsa, Construction Truck Simulatiom’ı denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR