Disney Magic Kingdoms 1.0.4 (ios)

Disney Magic Kingdoms

Disney Magic Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Magic Kingdoms, Disney parkında geçen animasyonlarla zenginleştirilmiş macera oyunu.

Disney Magic Kingdoms, tüm Disney karakterlerini bir arada gördüğümüz macera oyunu. Popüler mobil oyunların arkasındaki isim Gameloft tarafından ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğiyle gelen oyunda Disney parkını saran kara büyüyü durdurmaya çalışıyoruz.

iOS platformunda da ücretsiz olarak indirilebilen Disney oyununda görseller özellikle de karakterler on numara beş yıldız diyebilirim. Çizgi filmlerden gördüğümüz sevimli karakterlerin tümü oyuna dahil edilmiş ve hareketleriyle bizi oyun içerisine çekiyorlar.

Disney parkında bulunma amacımızı gösteren kısa bir girişin ardından Mickey’nin davetiyle kara büyünün etkisini sürdürdüğü parka giriş yapıyoruz. Kara büyüyü yok edip krallığı kurtarmak için kötülere karşı koymamızda baş büyücümüz ve arkadaşlarımızdan yardım alıyoruz. Sıklıkla çıkan diyaloglarda ne yapmamız gerektiği zaten söyleniyor.

Malefiz başta olmak üzere Pete, Gothel Anne ve Zurg gibi kötülerin karşısında durmak elbette kolay olmuyor. Uzun süreli oynanış hakim. Ortam ve karakterler profesyonelce hazırlandığından vaktin nasıl geçtiğini unutuyorsunuz.

YORUMLAR