My Talking Angela

My Talking Angela

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58,209
  • DOSYA BOYUTU 75.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

My Talking Angela (Konuşan Kedi Angela) oyunu, kız çocuğunuz ve kardeşinizin oynayabileceği en iyi Windows 8.1 oyunu.

My Talking Angela (Konuşan Kedi Angela) oyunu, çocuklara özel yapılmış oyunlar arasında ve oldukça popüler. Son olarak Windows 8.1 platformunda karşımıza çıkan sevimli kedi Angela, yine bizleri gülüp kırmaktan geçiriyor.

Tablet ve bilgisayarda oyun oynamayı seven küçük bir kız kardeşiniz veya çocuğunuz varsa ve de hayvan beslemek için can atıyorsa My Talking Angela (Konuşan Angela) oyunu, oynayabileceği en iyi oyunlardan biri. Şirin mi şirin ve rengarenk menüleriyle de ilgisini çekecek bir oyun olmakla birlikte canlı hayvan aldırmayı da unutturacak kadar çekici bir oyun.

Angela adında sevimli ve yavru dişi kediyi sahiplendiğimiz oyunda kedimize çok iyi bakarak büyütmeye çalışıyoruz. En şirin halinde evimize gelen yavru kedi Angela ile zaman geçirmek ise tanımlanamaz bir duygu. Çünkü kedimiz yaşına göre oldukça olgun davranıp bizleri şaşırtıyor. Dişlerini fırçalarken hiç huysuzluk yapmıyor, önüne koyduğumuz yemekleri silip süpürüyor, kıyafetlerini değiştirdiğimizde tüm şirinliğiyle bizi bizden alıyor.

Sevimli bir kedinin büyümesine şahit olduğumuz oyunda tek yaptığımız Angela ile oyun oynamak değil. Angela’nın en şirin fotoğraflarını içeren sanal çıkartmalar toplayabiliyor ve bunları bir albümde birleştirebiliyoruz. Sosyal ağ entegrasyonu sayesinde de albümlerimizi arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz, onların oluşturdukları albümlere de bakabiliyoruz.

My Talking Angela oyunu, dediğim gibi dijital ortamda oyun oynamayı seven meraklı bir kız çocuğunuz veya kardeşiniz için indirip beğenisine sunabileceğiniz en iyi oyun.