Nemo's Reef

Nemo's Reef

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,059
  • DOSYA BOYUTU 78.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Nemo's Reef, Disney'in meşhur animasyon filmi Kayıp Balık Nemo'nun sevilen karakterleri ile oynadığınız eğlenceli bir su altı macerası oyunu.

Nemo’s Reef, Disney’in ünlü animasyon filmi Kayıp Balık Nemo’nun ana karakterleri üzerine kurulu eğlenceli bir su altı macera oyunu.

Windows 8 tablet ve bilgisayarımızda ücretsiz olarak oynayabildiğimiz Nemo’nun Refisi oyununda Nemo ile okyanusun derinliklerine dalıyor ve sevimli balığın yeni macerasına katılıyoruz. Su altında bulunan en güzel refisi oluşturması için Nemo’ya yardım ettiğimiz oyunda aralarında Dory, Gill, Bloat, Bubbles’ın da bulunduğu, Kayıp Balık Nemo animasyon filminin sevilen tüm karakterleri ile tanışıyor ve onlara ev yapmak için birbirinden tehlikeli su altı yaratıkları ile mücadele veriyoruz.

Animasyon filmindeki göz alıcı görsellerin korunduğu oyunda kendi su altı cennetimizi yaratabiliyor ve su altı bitkileri, mercanlar gibi birçok farklı su altı öğesi ile özelleştirebiliyoruz. Bitkiler Nemo’nun arkadaşları ve diğer egzotik balıkların resifimize çekmek açısından oldukça önemli.

Milyonlarca türün yaşamını sürdürdüğü su altı dünyasına ilginiz varsa ve de animasyon filmi izlemek kadar oynamaktan da keyif alıyorsanız Nemo’s Reef’i kesinlikle oynamalısınız.