Toca Kitchen 2

Toca Kitchen 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,788
  • DOSYA BOYUTU 55.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Toca Boca

Toca Kitchen 2, çocukların rahatlıkla oynayabileceği bir Windows oyunudur.

Toca Kitchen 2, ödüllü oyun stüdyosu Toca Boca’nın çocukları için hazırlamış olduğu bir beceri oyunu ve mobilin yanında Windows platformunda da indirilmeye sunulmuş oldukça popüler bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni teknolojilere meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için gönül rahatlığıyla indirip yükleyebileceğiniz bir oyun olan Toca Kitchen 2, çocuklar için özel olarak hazırlanmış ve yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri eğlenceli bir oynanış sunuyor. Mutfağa girip ortalığın dağılacağını, kirleneceğini düşünmeden üç karakterden dilediğinizin karnını doyurmaya çalıştığınız oyun tamamen eğlence amaçlı diğer bir deyişle çocuklar için olduğundan puan kazanma üzerine kurulu değil, hiçbir kural da bulunmuyor. Oyundaki tek amacınız birbirinden sevimli karakterlerin açlığını dindirmek.

Beş farklı mutfak aleti ile buz dolabınızdaki malzemeleri birleştirerek leziz menüler ortaya çıkarmak gereken oyunda gerek menüleri hazırlarma aşamasında gerekse de yemek esnası ve sonrasında karakterler ilginç tepkiler verebiliyor. Sandviç hazırlarken ketçapı fazla sıkırsanız veya salatanızı hazırlarken limonu fazla kaçırırsanız karakterimiz beğenmeyebiliyor. Fazla pişmiş bir yemeği üflemeden yememeleri, fazla yeme sonrası geğirme gibi iğrenç sesler çıkartmaları da unutulmamış.

Hem tablet üzerinde hem de bilgisayarda rahatlıkla oynanabilen Toca Kitchen 2’nin oynanışı ise oldukça basit. Malzemeleri tabağa almak, pişirmek için sürükle bırak yöntemini kullanıyorsunuz ve rastgele yerleştirebiliyorsunuz. Tabii ki çocuk oyununda daha zor olması beklenemezdi ancak çocuk oyunu olarak geçen ve zor oynanışa sahip fazla sayıda oyun olduğunu düşünürsek Toca Kitchen bu yönden de bir adım önde.