Eagle Simulator 1.0 (ios)

Eagle Simulator

1.0
Eagle Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    70

  • Üretici

    Gluten Free Games

Eagle Simulator'da vahşi doğada hayatta kalmaya çabalayan bir kartalın kontrolünü alıyoruz.

Eagle Simulator, vahşi yaşam simülasyonu oyunlarından keyif alanların büyük bir beğeniyle oynayacağı yapımlar arasında yer alıyor. Oyunda doğada hayatta kalmaya çalışan bir kartalın kontrolünü ele alıyoruz.

Simülasyon oyunlarının ilk dikkat çeken noktaları arasında hiç şüphesiz ki grafikler yer alıyor. Eagle Simulator'un yapımcıları da bu gerçeği göz önüne alarak ortaya gerçekten tatmin edici kalitede grafikler koymuşlar.

Gerçekçi bir simülasyon deneyimi sunan oyunda yapacak birçok görev var. Başıboş uçmak yerine bu tarz görevlerle zenginleştirilmiş olması oyunun en fazla beğeniyi toplayan yönleri arasında. Vahşi hayvanlara karşı mücadele ettiğimiz Eagle Simulator'da bir yandan bebek kartallara bakmaya ve onları gelebilecek tehlikelerden korumaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için avlanmaya çıkmalı ve yavrularımıza yetecek düzeyde yiyecek bulmalıyız. Mücadelemiz sürdükçe kontrolümüzdeki akrtal seviye atlıyor ve giderek daha da güçleniyor.

Uçabileceğimiz geniş bir çevre olduğu için oyunu oynarken tekdüzelik hissine kapılmıyoruz. Dokunmatik ekranlar için optimize edilen kontroller oyun esnasında herhangi bir soruna yol açmıyor.

Genel olarak Eagle Simulator son derece gerçekçi ve keyifli bir oyun. Zengin oyun yapısı onu tekdüzelikten uzaklaştırıyor ve simülasyon oyunlar arasında ön plana çıkmasını sağlıyor.

YORUMLAR