EpocCam 1.9.1 (ios)
EpocCam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EpocCam iOS cihazınızı bir web kamerasına dönüştüren bir uygulamadır

EpocCam eğer bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir web kameasına sahip değilseniz oldukça işinize yarayabilecek bir mobil web kamerası uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tablelerinize ücretsiz olarak indirip kullanabilceğiniz bir uygulama olan EpocCam temel olarak iOS cihazınızı bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir web kamerasına çeviriyor. Bu sayede EpocCam uygulamasının yüklü olduğu iOS cihazınızı Skype, Chatroulette veya benzeri görüntülü sohbet yazılımlarında kamera olarak kullanabiliyorsunuz.

EpocCam iPhone web kamerası olarak kullanma işini pratik bir hale getiriyor. Bu iş için öncelikle bilgisayarınıza bu bağlantıyı kullanarak EpocCam yazılımını yüklemeniz gerekiyor:

EpocCam'ın bilgisayarda çalışan yazılımını yükledikten sonra EpocCam iOS uygulamasını da çalıştırın. Sonrasında ise bilgisayarınızın ve iOS cihazınızın aynı WiFi ağına bağlı olduğundan emin olun ve iki cihazı eşleştirin. Bundan sonra iOS cihazınızı bir web kamerası, güvenlik kamerası veya bebek izleme kamerası olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR