EpocCam

EpocCam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,982
  • DOSYA BOYUTU 3.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kinoni Oy

EpocCam, Android cihazınızı bir web kamerası olarak kullanmanızı mümkün kılan bir yazılımdır

EpocCam eğer bilgisayarınızda herhangi bir web kamerası sahibi değilseniz ve Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletinizi bu iş için kullanmak istiyorsanız ihtiyaç duyacağınız bir web kamerası yazılımı.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu yazılım iOS veya Android telefonu web kamera olarak kullanma işlemini kolayca gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Bu iş için öncelikle Android veya iOS cihazınıza EpocCam mobil uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. EpocCam'in mobil uygulamalarını yüklü olduktan sonra mobil cihazınızın ve bilgisayarınızın aynı kablosuz ağ üzerinde bağlı olduğuna emin olun. Sonrasında mobil uygulamalarınız üzerinden EpocCam uygulamasını bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bu yazılımla eşleştirin ve mobil cihazınızı bir web kamerası olarak kullanmaya başlayın.

EpocCam ile kablosuz bir web kamerası sahibi oluyorsunuz. Size büyük esneklik sağlayacak bu yazılım sayesinde kablolu web kameranızı rafa kaldırabilmeniz mümkün. EpocCam ile mobil cihazlarınızı bir güvenlik kamerası veya bebek izleme kamerası olarak da kullanabilirsiniz.

EpocCam mobil uygulamalarını bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz: