Euro Truck Driver 1.2.0 (ios)

Euro Truck Driver

Euro Truck Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Euro Truck Driver yüksek kalite sunan bir mobil tır simülatörüdür

Euro Truck Driver eğer sıradan tır simülatörü oyunlarını oynamaktan sıkıldıysanız size aradığınız yüksek kaliteyi sunmayı başarabilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Euro Truck Driver'da Avrupa'ya özgü kamyonların şöför koltuğuna oturarak 20'den fazla Avrupa şehrini ziyaret edebiliyoruz. Oyunun kariyer moduna başladığımızda zorlu şartlarda çeşitli yük türlerini taşıyarak para kazanmaya çalışmaktayız. Kimi zaman yakıt gibi tehlikeli maddeleri taşırken kimi zaman galeriye son model arabaları taşımamız gerekiyor. Bütün bu görevlerde dikkat etmemiz gereken şey ise aracımıza ve yükümüze zarar verecek kazalardan kaçınmak.

Euro Truck Driver bize gece ve gündüz farklı hava şartları altında araç kullanma imkanı vermekte. Oyunda kazanacağımız parayla 7 farklı kamyon üreticisinin farklı araçlarını satın alabiliyoruz. Ayrıca kullandığımız araçları modifiye edebilmemiz ve görünümlerini kendi tercihlerimize göre değiştirmemiz de mümkün.

Euro Truck Driver'ı tek başına oynayabileceğiniz gibi oyunu multiplayer oyun modlarında diğer oyuncularla birlikte de oynayabilirsiniz. Oyunun yüksek bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR