Forward Assault 1.0 (ios)

Forward Assault

1.0
Forward Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forward Assault, iPhone ve iPad'de oynanabilen, Counter Strike (CS GO) benzeri oyunlar arasında en iyisi.

Forward Assault, mobil platformda Counter Strike benzeri en iyi oyun diyebilirim. Android’in ardından iOS platformuna çıkış yapan CS GO benzeri online FPS oyununda takım arkadaşlarınızla birlikte ya bombanın yerini tespit edip etkisiz hale getirmeye çalışıyor ya da ölüm maçında sıralamaya girmek için mücadele ediyorsunuz.

Teröristlerle terörle mücadele ekibini karşı karşıya getiren efsane FPS oyunu Counter Strike kadar zevkli oynanış sunan Forward Assault, son derece kaliteli, detaylı, keskin grafikler sunuyor. Gerek silahların modellemesi gerekse de arenalar göze hoş geliyor. Oyuna geçecek olursam; Counter Strike’da olduğu gibi hangi tarafta olursanız olun kazanmak istiyorsanız takım oyunu çıkarmanız gerekiyor. Başlangıçta tabanca ve bıçak kullanabilirken maçları kazandıkça gelen parayla tam otomatik saldırı tüfeği ve hafif makineli tüfek gibi etkili silahlarla mücadele ediyorsunuz.

İster kendi açtığınız maçlarda arkadaşlarınızla beraber isterseniz de rastgele girdiğiniz bir maçta dünya genelinde oyunculara karşı kapışabildiğiniz FPS oyununda oyun içinde sohbet etme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR