Goat Rampage

Goat Rampage
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    101

  • Üretici

    Swift Apps LLC

Goat Rampage oldukça saçma ve bir o kadar da eğlenceli bir mobil oyundur

Goat Rampage eğer bir Grand Theft Auto oyununda baş kahraman bir keçi olsaydı neler olabilirdi bize gösteren ve ilginç bir yapıya sahip olan bir keçi simülasyonu oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Goat Rampage aslında kısa bir süre için bilgisayar için yayınlanan gerçekçi keçi oyunu Goat Simulator benzeri bir oyun. Oyunda bir keçinin gözünden dünyayı görmenin nasıl bir deneyim olacağını keşfediyoruz ve ilginç bir maceraya atılıyoruz.

Goat Rampage'da temel amacımız etraftaki araçlara, bidonlara, insanlara ve görebielceğiniz her nesneye toslayarak etrafı dağıtmak. Etrafı ne kadar çok dağıtırsak o kadar çok puan kazanabiliyoruz. İnsanlara ve nesnelere tosladığınızda havaya uçuyorlar ve taklalar atarak bize komik sahneler sunuyorlar.

Goat Rampage'da başarılı 3 boyutlu grafikler ile saçma bir eğlence sunan fizik motoru oyunun öne çıkan yönleri. Oyunu sunduğu geniş haritalarda keşfedilmeyi bekleyen birçok gizli öğe bizi bekliyor. Kolay kontrollere sahip oyun eğer kafa dağıtmak ve eğlenmek isterseniz hoşunuza gidecektir.

 

YORUMLAR