Google News 5.0 (ios)

Google News

5.0
Google News
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    57

  • Üretici

    Google

Google'dan yapay zeka destekli haber uygulaması: Google News

Google News (Google Haberler) uygulaması, Türkiye ve Dünya gündeminden önemli başlıkları güvenilir kaynaklardan sunan haber uygulaması.

iOS platformunda diğer haber uygulamalarından farklı olarak içeriği yapay zeka, makine öğrenimi desteğiyle sunuyor. Önemli başlıkları ayrı yerde, favori kaynakları ayrı yerde, dergi ve gazeteleri ayrı yerde toparlayan modern tasarımlı harika bir haber uygulaması diyebilirim.

Google Haberler ve Hava Durumu uygulamasının modernize edilmiş, yapay zeka ile yenilenmiş sürümü diyebileceğim Google News Türkçe adıyla Google Haberler uygulaması, Sizin İçin, Başlıklar, Favoriler ve Gazetelik bölümlerinden oluşuyor. Sizin için sayfasında o anda en çok okunan 5 popüler haberle birlikte Google’ın ilginizi çekeceğini düşündüğü haberler listeleniyor. Özel bir konuda, ilgi alanıza giren haberleri takip etmek isterseniz Başlıklar sayfasına gidiyorsunuz. En çok takip ettiğiniz haber kaynakları, konular, kayıtlı haberleriniz Favoriler sayfasında toplanıyor. Gazetelikte de en başta popüler haber ve dergiler listelenirken, aşağıda kategorize edilmiş olarak görüyorsunuz.

YORUMLAR