Ice Age Hunter 5.4.1 (ios)

Ice Age Hunter

Ice Age Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Age Hunter, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Ice Age Hunter, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. 10 bin yıl öncesine yolculuğa çıktığınız oyunda ölümcül hayvanları avlıyorsunuz.

Adından da anlayabileceğiniz gibi oyun buz devrinde geçiyor. Pek çok ölümcül memeli, tehlikeli hayvanlar, soğuk, yorgunluk oyunda sizi bekliyor. Kısacası gerçek anlamda bir dünyada ava çıkıyor gibi hissedebileceksiniz.

Oyunda hayvanları avlamaya çalışacaksınız ve aynı zamanda da size verilen görevleri yerine getireceksiniz. Fakat oyun açık bir dünyada geçtiği için hepsi bu değil, dünyayı keşfe çıkabiliyorsunuz.

Yine oyunda avlanmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Tabancadan tüfeğe, oktan tatar yayına pek çok silah sizleri bekliyor. Ayrıca gaz fişekleri ve mayınlar gibi diğer araçlarla da tuzak kurabiliyorsunuz.

Oyunda kullanabileceğiniz cip ve motosiklet gibi araçlar da bulunuyor. Ayrıca bir ıslıkla çağırabileceğiniz bir de atınız var. Ata binerek dünyayı keşfe çıkabiliyor ve gerçek bir maceraya atılabiliyorsunuz.

Oyunun grafiklerine gelecek olursak gayet gerçekçi ve etkileyici bir şekilde dizayn edilmiş 3D bir dünyada oynuyorsunuz. Diğer her şey de yine gerçeğe uygun olacak şekilde tasarlanmış. Bununla birlikte müzikler ve ses efektleri de oyuna eşlik ediyor.

Siz de avcılıkla ilgili oyunları seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR