Katy & Bob: Safari Cafe 1.0 (ios)

Katy & Bob: Safari Cafe

1.0
Katy & Bob: Safari Cafe
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Katy ve Bob'un bu yeni macerasında cafe açmalarına yardımcı ol.

Afrika'nın zor koşullarındaki bir adada gelen mektup ile Katy ve Bob hayallerini peşine koşmaya hazırlanırlar. Bu iki karakterimiz, yerel safari parkında bir kafe açmak için Afrika'ya giderler. Bu heyecan verici bir şansı kaçırmak istemeyen ailemiz safaride yeni bir iş kurma yolculuğuna yelken açarlar. 

Her yeni oyunda farklı maceralara atılan ailemiz şimdi de Afrika'nın sıcak topraklarına gidiyor ve burada bir cafe kurma kararı veriyor. Hiç de kolay olmayan bu topraklarda Afrika kültürüne uygun bir cafe kurmalı ve bu bölgeye gelen gezginlerini mekanınızda ağırlamalısınız. Simülasyon kategorisindeki cafe yönetme oyunundan pek farkı bulunmayan Safari Cafe'de ayrı olarak bölüm sistemi yer alıyor. Sizden istenenleri yerine getirdikçe (yani görevleri yaptıkça) bölüm atlayabiliyorsunuz.

Ayrıca cafenizi her bölümde büyütebilir ve ekipmanlarınızı yenileyebilirsiniz. Böylelikle daha fazla müşteri çekip memnuniyeti arttırabilirsiniz. Ondan fazla yardımcı karakterin yer aldığı oyunda bölümlerin kendilerine özel bonus görevleri oluyor. Bu görevleri de gözden geçirmeyi sakın kaçırmayın. Hadi yolculuğa başlayın ve Afrika'daki cafenizi kurun.

Katy & Bob: Safari Cafe

  • Yükseltilebilir cafe parçaları
  • 10'dan fazla yardımcı karakter
  • 60 bölüme kadar cafenizi geliştirin
  • Zorlu hedefler ve bonus görevler