Minecraft 1.16.101 (ios)
Minecraft
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    97,918

  • Üretici

    Microsoft

Minecraft indir diyerek Minecraft iOS sürümüne ulaşabilir ve hayatta kalma strateji türündeki Minecraft oyununa hemen ulaşarak, kendi evreninizde maceraya atılabilirsiniz.

Minecraft indir aramasını yaparak, Minecraft iOS sürümüne ulaşabilir ve Minecraft iPhone, iPad sürümünü edinerek, çok sevilen hayatta kalma strateji oyununu telefonla tabletiniz üzerinden rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. 

Minecraft'ın içimizdeki gizli madenciyi ortaya çıkardığını düşünüyorsanız pek de yanılmıyorsunuz demektir. Oyun uzunca bir süre PC için yayınlandı ancak daha sonra ortaya çıkan mobil sürümleri sayesinde kazmanın, düşmanlarla tek başına savaşmanın ve inşa etmenin güzelliği her yerde yanımızda olur hale geldi. Minecraft'ta temel amacımız kazmak, maden elde etmek, eşyalar yapmak ve daha sonra bu eşyaları istediğimiz gibi kullanmak. Oyunun dünyası yapısı itibariyle sonsuz bir büyüklüğe sahip denilebilir. Legolarla oynar gibi elinize geçen parçalarla istediğiniz herşeyi yaratmanız mümkün hale geliyor.

Herkesin Minecraft Pocket Edition oynama tarzı da değişiklik gösteriyor. Kimisi kendini inşaatlara verirken, kimisi besicilik ve çiftçilik yapıyor, kimisi ise bir şövalye edasıyla yaratıklarla aralıksız şekilde savaşıyor. Böylece oyun herkesin kendine göre özelleştirebileceği bir hale geliyor ve herkesin aldığı zevk ve yaşadığı deneyim farklılaşıyor. Minecraft sizlerin bir şeyler yaratabilme yeteneğinizi kesinlikle ortaya çıkaracaktır.

iPhone ve iPad için hazırlanan bu sürüm her ne kadar bilgisayar sürümünden biraz farklılıklar barındırsa da oyunun temel yapısında herhangi bir değişiklik yok. Performanslı bir şekilde oynama imkanınız olan Minecraft'ı otobüste, okulda, işte, her yerde kolayca oynama imkanını kaçırmayın.

Küplerle çeşitli yaratımlar yapabildiğiniz ve sunduğu yaratıcılıkla herkese bambaşka yaratımlar yapabilmenin önünü açan Minecraft, Norveçli oyun geliştiricisi Markus “Notch” Persson tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 16 Mayıs 2009’da piyasaya sürülen Minecraft, sonrasında inanılmaz bir yükseliş sergilemiş ve tek kişinin geliştirdiği bu oyun, milyonlarca kişiye ulaşmıştı. Yakın zaman önce Microsoft’a 2.5 milyar dolar karşılığında satılan ve dünyanın en büyük oyunlarından bir tanesi olmayı başaran Minecraft, satın alımdan sonra neredeyse her platformda oyuncularla buluşmuş ve tam bir fenomene dönüşmüştü. Yaklaşık 100 milyon kişi tarafından satın alınarak, yapımcısına milyarlarca dolar kazandıran Minecraft, halihazırda dünyanın en çok oynanan oyunları arasındadır.

Not: Oyunun Windows sistemler için bilgisayar versiyonunu Minecraft indir linki üzerinden indirebilmeniz mümkündür.

YORUMLAR