Minecraft 0.11.1 (ios)

Minecraft

Minecraft
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınız için hazırlanan Minecraft Pocket Edition oyunu sayesinde hem savaşmak hem de inşa etmek çok eğlenceli hale geliyor.

Minecraft'ın içimizdeki gizli madenciyi ortaya çıkardığını düşünüyorsanız pek de yanılmıyorsunuz demektir. Oyun uzunca bir süre PC için yayınlandı ancak daha sonra ortaya çıkan mobil sürümleri sayesinde kazmanın, düşmanlarla tek başına savaşmanın ve inşa etmenin güzelliği her yerde yanımızda olur hale geldi. Minecraft'ta temel amacımız kazmak, maden elde etmek, eşyalar yapmak ve daha sonra bu eşyaları istediğimiz gibi kullanmak. Oyunun dünyası yapısı itibariyle sonsuz bir büyüklüğe sahip denilebilir. Legolarla oynar gibi elinize geçen parçalarla istediğiniz herşeyi yaratmanız mümkün hale geliyor.

Herkesin Minecraft Pocket Edition oynama tarzı da değişiklik gösteriyor. Kimisi kendini inşaatlara verirken, kimisi besicilik ve çiftçilik yapıyor, kimisi ise bir şövalye edasıyla yaratıklarla aralıksız şekilde savaşıyor. Böylece oyun herkesin kendine göre özelleştirebileceği bir hale geliyor ve herkesin aldığı zevk ve yaşadığı deneyim farklılaşıyor. Minecraft sizlerin bir şeyler yaratabilme yeteneğinizi kesinlikle ortaya çıkaracaktır.

iPhone ve iPad için hazırlanan bu sürüm her ne kadar bilgisayar sürümünden biraz farklılıklar barındırsa da oyunun temel yapısında herhangi bir değişiklik yok. Performanslı bir şekilde oynama imkanınız olan Minecraft'ı otobüste, okulda, işte, her yerde kolayca oynama imkanını kaçırmayın.

Not: Oyunun Windows sistemler için bilgisayar versiyonunu Minecraft indir linki üzerinden indirebilmeniz mümkündür.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR