MyPoint PowerPoint Remote 2.2.1 (ios)

MyPoint PowerPoint Remote

MyPoint PowerPoint Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyPoint PowerPoint Remote uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan bilgisayarınızda oynatılan sunumları yönetebilirsiniz.

MyPoint PowerPoint Remote uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı bilgisayarınızda açık olan PowerPoint sunumlarını kontrol etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve çok kolay bir şekilde tüm sunumlarınızı atlatmanıza yardımcı oluyor. Uygulamanın kolay kullanılır ve etkili yapısı sayesinde fare ya da klavye kullanımına gerek kalmadan elinizde bulunan mobil cihazınızdan sunumunuzu oynatabilirsiniz.

Uygulamanın telefon ya da tablet üzerinde sunum çalıştırma değil, bilgisayardan bir yere yansıyan sunumu kontrol etme amaçlı olduğunu yeniden hatırlatmakta fayda var. Bu sayede geniş bir topluluğa sunum gerçekleştirirken hiç bir şekilde dikkatiniz dağılmadan ve izleyici kitleyle göz temasınızı kaçırmadan sunumlarınızı tamamlayabilirsiniz.

PowerPoint'in sunumlara notlar ve yorumlar ekleme özelliği direkt olarak MyPoint PowerPoint Remote üzerinden kullanılabiliyor. Bu sayede ekranda bir slayt yayınlandığında, elinizdeki cihazınızda o slayta ait tüm not ve yorumlar görülebiliyorlar. Dolayısıyla unutmak istemediğiniz ufak detayları hatırlarken hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Ayrıca bir sonraki slaydın önizlemesini görmek ve böylece sizi neyin beklediğinden haberdar olmak da mümkün hale geliyor. Uygulamanın aktif olarak çalışabilmesi için bilgisayarınızda mobildeki uygulamayla eşleşecek olan versiyonunun da yüklü olması gerekiyor. Her iki uygulama da iki cihaza yüklendikten sonra tek yapmanız gereken ikisinin de aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olmak ve uygulamaları çalıştırmak.

MyPoint PowerPoint Remote uygulamasının PC için olan eş sürümünü aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR