MyPoint Connector

MyPoint Connector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 161
  • DOSYA BOYUTU 5.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Didonai LLC

MyPoint Connector programını kullanarak bilgisayarınızdaki sunumları iPhone ve iPad cihazlarınızdan kontrol edebilirsiniz.

MyPoint Connector uygulaması, MyPoint PowerPoint Remote adlı iPhone ve iPad uygulamasının bilgisayarınız ile eşleşebilmesi için PC'lerinize yüklemeniz gereken eşleşme programlarından bir tanesi. Programı kullanarak mobil cihazınıza yüklediğiniz sunum kontrol etme uygulamasının doğru bir şekilde bilgisayarınızla eşleştiğinden emin olabiliyor ve sunumlarınızı hemen yönetmeye başlayabiliyorsunuz.

Temelde bir eşleşme programı olduğu için programın pek de karmaşık bir arayüze sahip olduğu söylenemez. Bilgisayarınızın görev çubuğuna yerleşen uygulama, daha sonra ikonunun üzerine tıkladığınızda adres bilgileri gibi bazı bilgileri gösterebiliyor ancak daha fazla bir işlevi yok.

PC'nizdeki sunumunuzu iOS cihazlarınızdan kontrol etmek istediğinizde tek yapmanız gereken programı kurmak ve mobil cihazınıza MyPoint PowerPoint Remote uygulamasını yüklemek. Tüm ayarlar mobildeki sürümden gerçekleştirildiği için bilgisayarda hiç bir şey yapmaya gerek kalmıyor. Fakat her iki cihazın da aynı Wi-Fi ağına bağlı olması gerektiği için doğru bir şekilde bağlantı ayarlarınızı yapılandırdığınızı kontrol etmeyi unutmayın.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak uygulamanın iOS cihazlarınıza yüklemeniz gereken sürümünü indirebilirsiniz.

Programın kurulum süreci çok hızlı bir şekilde tamamlanıyor ancak maalesef kurulum bitiminde otomatik çalıştırma gibi bir seçenek mevcut değil. Bu nedenle kurulum tamamlandıktan sonra başlat ekranından programı bularak çalıştırmayı unutmamalısınız.