News360 4.0.3 (ios)

News360

News360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

News360 uygulamasını kullanarak gündemi meşgul eden haberleri iOS cihazlarımız üzerinden takip edebiliyoruz.

News360, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber takip uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanarak gündemi meşgul eden haberleri ve olayları mobil cihazlarımız üzerinden takip edebiliyoruz.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında kullanıcı odaklı bir içerik listesi oluşturması bulunuyor. Bu özelliği sayesinde ilgimizi çekebilecek haberleri otomatik olarak derleniyor ve akışımızda gösteriliyor. İlgi alanımıza uzak olan içeriklerle dikkat dağıtmak yerine sadece bize özel haberlerin sunuluyor olması açıkçası çok hoşumuza gitti. Piyasada birçok haber takip uygulaması bulunsa da bu tarz bir özellik sunana rastlamak pek kolay değil.

News360 üzerinde yer alan tüm içerikler 100.000 haber kaynağı gözden geçirilerek derleniyor. Bu kaynakların her biri kendi alanlarında profesyonel olarak faaliyet gösteren firmalardan oluşuyor. Dolayısıyla güven anlamında problem yaşamıyoruz.

Uygulamada gelişmiş sosyal medya paylaşım seçenekleri de sunulan özellikler arasında. Arkadaşlarımızın da ilgisini çekebilecğeini düşündüğümüz içerikleri farklı kanallar üzerinden paylaşabiliyoruz.

News360'ın iPad ve iPhone için iki ayrı versiyonu bulunuyor. Bağlantılarımızdan cihazınıza uygun olanı seçmeniz yerinde olacaktır.

YORUMLAR