Rust Bucket 2 (ios)

Rust Bucket

2
Rust Bucket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rust Bucket mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyuınudur

Rust Bucket eğer hem reflekslerinizi test eden hem de taktiksel yeteneklerinizi konuşturmanıza imkan tanıyan bir oyun oynamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil RPG.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Rust Bucket'da fantastik bir maceraya atılıyoruz ve derin zindanlara dalarak hazine peşinde koşuyoruz. Oyunda temel amacımız karşımıza çıkan ölümcül tuzakları ve canavarları aşarak bölüm sonundaki hazinelere ulaşmak. Bu işi gerçekleştirebilmek için reflekslerimizi ve taktiksel zekamızı birleştirmemiz gerekiyor; çünkü oyunda Pac-Man benzeri bir yapı mevcut. Karşımıza çıkan hareketli engeller ve düşmanlar sırtımızdan ter akmasına neden olabiliyor.

Rust Bucket'ın oynanışı sıra tabanlı olsa da oyun gayet hızlı bir şekilde ilerlemekte. Oyunda bir yandan doğru yere hareket etmeniz, diğer yandan düşmanlarınızla savaşmanız gerekiyor. Kahramanımızı hareket etirmek ve düşmanlarımıza saldırmak için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli.

Retro tarzda grafikleri göze hoş görünen bir ögrünüm sunan ideal bir boş zaman değerlendirme aracı.