Shark Simulator 1.0 (ios)

Shark Simulator

1.0
Shark Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Simulator ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir köpekbalığı simülasyon oyunudur.

Shark Simulator adından da anlaşılacağı üzere köpekbalığı simülasyonudur. Günümüzde pek çok şeyin simülasyonu yapılmaya başladı. Hatta taş simülasyonu, çim simülasyonu gibi tuhaf konseptler bile mevcut.

Neyse ki Shark Simulator çok da tuhaf bir çizgiden ilerlemiyor. Oyunda büyük beyaz köpekbalığının kontorlünü ele alıyor ve sahilde tatil yapan insanlara dehşet saçıyoruz. Yol açtığımız kaosun boyutu ne kadar büyük olursa o kadar fazla puan alıyoruz.

Oyunda gece ve gündüz modu sunuluyor. Buna ek olarak görev yapan ortalama kalitedeki görseller oyundan alınan keyfi artırıyor. Elbette bu görseller herhangi bir PC oyunu kadar iyi değil fakat mobil platform için geliştirilmiş bir oyun için hiç de fena görünmüyor. Kontroller mümkün olduğunca basit tasarlanmaya çalışılmış. Bu tarz bir oyun oynamamış olanlar bile hiçbir zorlukla karşılaşmadan Shark Simulator'u oynayabilir.

Eğer simülasyon oyunlarına merakınız varsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Shark Simulator'u denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR