Stray Dog Simulator 1.1 (ios)

Stray Dog Simulator

1.1
Stray Dog Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stray Dog Simulator iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Stray Dog Simulator, iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor. Hayvan simülasyonları oynamak hoşunuza gidiyorsa Stray Dog Simulator'ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum çünkü bu oyun ilginizi çekebilecek detaylarla dolu.

Oyunda gerçeğe yakın bir simülasyon deneyimi sunulduğu iddia ediliyor fakat gerçeğe yakın olup olmadığını bilemeyiz. En nihayetinde köpek kontrol ediyoruz değil mi? Stray Dog Simulator'da kendi köpek çetemizi kurup diğerleriyle savaşmak zorundayız çünkü kendi mıntıkamızı ne pahasına olursa olsun korumakla yükümlüyüz.

Stray Dog Simulator'da kontrolümüze pek çok farklı türde köpek veriliyor. Bunlardan dilediğimizi seçerek oyuna başlayabiliyoruz. Oyunda kontrolümüze verilen köpekle vakit geçirdikçe onu güçlendirebiliyor ve ona farklı özellikler katabiliyoruz. Köpeği seçip başıboş dolaşacağınızı düşünmeyin çünkü tamamlanması gereken görevler mevcut. Sergilediğimiz performansa göre başarımlar elde ediyoruz.

Oyunda daha gerçekçi bir atmosfer yaratmak adına gece ve gündüz dönüşümleri de es geçilmemiş. Etrafta gezdikçe hava değişiyor, gece ve gündüz dönüşümleri oluyor. Gelişmiş kontrol mekanizması sayesinde köpeği kolayca kontrol edebiliyoruz.

Genel olarak ilginç bir işleyişe sahip olduğu için oyunun tüm simülasyon hayranları tarafından denenmesi gerektiğini düşünüyorum.