Teddy the Panda

Teddy the Panda
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    Tivola

Teddy the Panda, sevimli bir yavru pandanın odasında vakit geçirdiğiniz iOS oyunu.

Teddy the Panda, oyuncaklarla vakit geçirmeye bayılan çocuklar için özel hazırlanmış mobil oyunlar arasında. Oyunda mimikleri ve renkli gözleriyle etkileyen şirin mi şirin bir pandanın odasına konuk oluyoruz. Bizi oyun oynamaya çağıran sevimli pandamızın odasında yok yok.

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen onlarca sanal hayvan bakma oyunlarından birisi olan Teddy the Panda’da ana karakter adından da anlayacağınız üzere oyuncak bir panda. Oyuncak olmasına rağmen bir süreliğine de olsa gerçek bir pandaya dönüşüyor ve sizi oyun salonuna çağırıyor. Kaydıraktan dönen sandalyeye, trambolinden bisiklete pandamızı çoşturacak her türlü oyuncak mevcut. Göreviniz pandanın yüzünden gülücüklerin hiç eksik olmamasını sağlamak.

Pandayı mutlu tutmak adına onunla çeşitli oyunlar oynamanın haricinde farklı elbiselerle görünümü de değiştirebiliyorsunuz. Pandamızın gardrobunda korsan kostümlerinden sihirbaz kıyafetlerine büyük çerçeveli gözlüklerden takma bıyıklara onu şekilden şekile sokabileceğiniz çok sayıda elbise ve aksesuar var. Hiçbiri için para harcamanız da gerekmiyor.

Sevimli bir oyuncak pandayla saatler geçireceğiniz oyunun menüleri de oldukça renkli ve de en önemlisi satın alım sunmuyor. Bu yönden gönül rahatlığıyla iOS cihazınıza indirip çocuğunuzun beğenisine sunabilirsiniz.

YORUMLAR