The Gate

The Gate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Gate mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz fantastik bir kart oyunudur

The Gate içerisinde strateji oyunu, kart oyunu ve rol yapma oyunu elementlerini bulabileceğiniz çok oyunculu oyun desteğine sahip olan bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Gate'de fantastik dünyalara yolculuk ederek yeraltı krallıklarının imparatoru olmak için mücadele ediyoruz. Oyunda derin zindanları, cehenneme benzeyen savaş alanlarını ziyaret ederek kuvvetli bölüm sonu canavarlarını ve hizmetkarlarını yenmeye ve krallıklarını fethetmeye çalışıyoruz. Bunun yanında PvP karşılaşmalara katılarak diğer oyunculara karşı oluşturduğumuz kart desteleriyle savaşabiliyoruz ve daha yüksek heyecan yaşayabiliyoruz.

The Gate'de ordumuzu kurmak için çeşitli kahraman kartlarını toplamamız gerekiyor. Bu kartlar özel yeteneklere sahip ve bu yetenekler savaşların gidişatını değiştirebiliyor. Oyunun senaryo modunda savaşları kazandıkça yeni kartları keşfedebileceğimiz gibi mevcut kartlarımızı geliştirebiliyor ve daha güçlü hale getirebiliyoruz. Savaşlar sırasında kartlarımızı kullanırken etkilerini anında görebiliyoruz. 3 boyutlu grafiklere sahip oyunda kahramanlarımızın yetenekleri özel görsel efektlerle sergileniyor. Bu da oyuna bir gerçek zamanlı strateji oyunu havası kazandırıyor.

The Gate 3 boyutlu grafiklere sahip bir kart oyunu olarak denenmeye değer bir yapım.

YORUMLAR