The Rhythm of Fighters

The Rhythm of Fighters
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47

  • Üretici

    SNK PLAYMORE

SNK'nın meşhur oyun karakterlerini buluşturan The Rhythm of Fighters, bu sefer karşılıklı bir dans mücadelesinin sahne aldığı bir oyun.

Öyle bir dövüş oyunu düşünün ki, karşınızdaki adam müziğin ritmine göre dayak yesin. SNK Playmore, mobil cihazlarda oyun oynamayı sevenler için bu fikri mümkün kıldı. The Rhythm of Fighters ismimli bu oyun King of Fighters serilerine aşina olan herkesin tanıyacağı 90'lı yılların en karizmatik dövüş karakterlerine sahip. Dans eden karakterlerimiz de bunlar.

Arcade salonlarında güzel grafikleri ve olağanüstü karakter tasarımlarıyla gönüllerde iz bırakan SNK'nın bu oyununda yine o döneme sadık oyun müzikleri eşliğinde ritm ve dans üzerinde ihtisas yapmaya çalışıyorsunuz. İki karakterin etrafını sarmış olan eliptik bir şekil üzerinde beliren sembollere göre ekranın o kısmını tıklamanız veya sürükleyip bırakmanız gerekebiliyor. Başarılı bir kombo yakaladıktan sonra bunun mükafatını karşınızdakinin ağzına burnuna vurarak alıyorsunuz.

Oyunda gözüme olumsuz görünen tek taraf, dansların gerçek zamanlı gerçekleşmemesi. Yapmış olduğunuz dans hareketli karşı tarafa gerçek zamanlı olarak yansıyacağına belli bir ritm puanı topladıktan sonra kavga gerçekleşiyor. Dans oyunlarına aşina olanları da bu kısım biraz üzebilir ama bunun haricinde KoF serisine hayran olanlar için The Rhythm of Fighters eğlenceli bir alternatif sunuyor.

YORUMLAR