Umano: Listen to News Articles

Umano: Listen to News Articles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Umano: Listen to News Articles, iPhone ve iPad'leriniz için uygulama mağazası üzerinde bulunan en iyi haber okuma uygulamalarından bir tanesidir.

Umano: Listen to News Articles, iPhone ve iPad'leri üzerinde haber takip etmek isteyhen kullanıcılar için adeta biçilmiş kaftan. Oldukça farklı ve geniş bir haber uygulaması olan Umano mağaza üzerindeki diğer haber uygulamalarından bir adım öne çıkıyor. Uygulamayı iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

New York Times, BBC ve Scientific American gibi farklı kaynaklar üzerindeki haber ve incelemelere ulaşabileceğiniz uygulama favori kategorisinizi seçerek kendi çalma listelerinizi oluşturmanızı sağlamaktadır. Daha sonra bu listeleri sosyal medya üzerinde paylaşabiliyorsunuz. Güncel olarak yeni eklenen haberleri dinlemenizi sağlayan uygulama Dünyanın en iyi haber ve blog kaynaklarını kullanmaktadır.

Uygulamanın en ilgi çeken özelliği ise haberlerin bilgisayar tarafından değil, gerçek kişiler tarafından okunmasıdır. Bu sayede daha iyi bir haber dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Günlük manşet ve yazılar
  • Farklı kaynaklar arasından seçim yapabilme
  • Basit ve kullanımı kolay arayüz
  • Kendi çalma listesinizi oluşturma
  • Çevrımdışı destek
  • Arkadaşlarınız ile bağlanabilme

Oldukça başarılı bir haber okuma uygulaması olan Umano, güncel ve popüler haberleri takip etmeyi sevenlerin iPhone ve iPad'lerinde bulunması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Ayrıca uygulama İngilizce desteği sağladığı için İngilizcesini ilerletmek ve gleiştirmek isteyen kullanıcılar için de ekstra yararlı olabilir. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.