Vegas Gangsteri 1.4.0 (ios)

Vegas Gangsteri

Vegas Gangsteri
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,529

  • Üretici

    Gameloft

Vegas Gangsteri bolca aksiyon sunan bir açık dünya oyunudur

Vegas Gangsteri eğer GTA benzeri açık dünya oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek yüksek eğlence sunan bir aksiyon oyunudur. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Vegas Gangsteri ünlü mobil oyun geliştiricisi Gameloft tarafından yaratılmış bir başka başarılı yapımdır. Gangstar serisinin bu oyunu bizi günahlar şehri Vegas'a konuk ediyor ve bu şehrin suç imparatoru olma şansını bize sunuyor. Vegas Gangsteri bize sunduğu geniş özgürlükle öne çıkmakta. Oyunun uzun tek kişilik senaryo modunda görevleri tamamlayabileceğimiz gibi serbestçe özgür dünyada dolaşarak serserilik yapabiliyoruz. 

Vegas Gangsteri'nde görevleri tamamlamak veya serbestçe serserilik yapmak için sıradan arabaların yanında tanklar, helikopterler ve hatta uçakları bile kullanabilmekteyiz. Bu geniş araç seçeneklerinin yanısıra tabancalar, makinalı tüfekler, bazukalar ve elektro gitarlar gibi değişik silahları oyunda kullanabilmekteyiz. Oyun bize kahramanımızı kişiselleştirmek için birçok farklı kıyafet ve modifikasyon seçeneği sunuyor, bunun yanında kahramanımızın yeteneklerini de geliştirebiliyoruz.

Vegas Gangsteri serinin önceki oyunlarına göre 9 kat daha geniş olan bir oyun dünyasıyla beraber gelmekte. Oyunun Türkçe desteğine sahip olması oyuna artı puan kazandırıyor. Eğer GTA benzeri oyunları seviyorsanız Vegas Gangsteri'ni deneyebilirsiniz.

YORUMLAR