Wild Crocodile Simulator 3D

Wild Crocodile Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Crocodile Simulator 3D vahşi doğa simülasyonları oynamaktan keyif alan kullanıcıların denemesi gereken seçeneklerden biri.

Wild Crocodile Simulator 3D vahşi doğa simülasyonları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. iOS cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda tehlikeli ve güçlü bir timsahın kontrolünü ele alıyoruz.

Oyunun en güzel yanı RPG tarzı bir işleyişe sahip olması. Kontrolünü ele aldığımız timsahın özelliklerini ve gücünü zamanla artırabiliyor ve hatta kazandığımız tecrübe puanlarını kullanarak evrim geçirtebiliyoruz.

Tüm bu hayatta kalma çabası içerisinde kendi timsah ailemizi kurmamız da gerekiyor. Elbette bu hiç de kolay değil çünkü etrafta bizden başka tehlikeli hayvanlar da mevcut. Toplamda 20 farklı bölüm bulunan oyunda zebralara, fillere, gergedanlara ve diğer canlılara karşı amansız bir mücadelenin içerisine giriyoruz. Bu yüzden bir an önce güçlenmek ve özelliklerimizi artırmak, hayati öneme sahip.

Wild Crocodile Simulator 3D'de yer alan çevre ve canlı modellemeleri tatminkar seviyede. Suyun ve doğanın hareketleri oyuna çok güzel bir şekilde yansıtılmış. Kaliteli görsellere bir de görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiren kontrol mekanizması eklenince, oyun mutlaka denenmesi gereken simülasyon oyunları arasına giriyor. Vahşi doğa simülasyonları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir alternatif arıyorsanız, Wild Crocodile Simulator 3D'yi denemelisiniz.