Android İçin En İyi Ücretsiz Klavye Uygulamaları

Android için en iyi klavye uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız.

Android İçin En İyi Ücretsiz Klavye Uygulamaları

Android için en iyi klavye uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız. El alışkanlığınıza göre size en uygun klavyeyi bulmak çok zor değil. İşte Android için en iyi klavye uygulamaları!

Listemizde yer alan klavyelerin hepsi farklı özelliklere ev sahipliği yapıyor ve her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan uygulamalar. Kullanabileceğiniz en iyi ve popüler uygulamalara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar ile en rahat iletişim yöntemini bulun.

Android Kullanıcıları İçin En İyi Klavye Uygulaması

  • ai.type keyboard
  • Fleksy
  • Gboard
  • Ginger Keyboard
  • Kika Emoji Keyboard
  • SwiftKey Keyboard
  • TouchPal Keyboard

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi klavye uygulaması nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

En İyi Klavye Uygulaması

1. ai.type keyboard

ai.type akıllı telefonlar ve tabletler için akıllı, en kişiselleştirilmiş klavyelerden biri. Dünya çapında 25 milyondan fazla kullanıcı ile oldukça popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Kendi tarzınıza göre kişiselleştirebileceğiniz bu uygulamaya mutlaka bir şans vermenizi öneririz.

2. Fleksy

Fleksy, Android cihazlar için üçüncü taraf, tescilli bir sanal klavye uygulamaları arasında oldukça popüler. Gelişmiş otomatik düzeltme ve hareket denetimleri aracılığıyla geleneksel yazma hızını ve doğruluğunu artırmaya çalışarak kullanıcıya en iyi deneyimi sunmayı amaçlar. 

3. Gboard

Gboard kullanıcılarına birçok özellik sunar. Bu özellikler arasında Google tarafından sunulan hizmetler ve bu hizmetlerin içerisinde barındırdıkları özellikler de yer almaktadır. Google Arama ve Google Çeviri gibi iki önemli Google servisi Gboard’a entegre edilmiş halde kullanıcılara sunulur.

Kullanıcılar G simgesine dokunarak, doğrudan Google üzerinden arama yapabilir ve herhangi bir yazıyı direkt uygulama üzerinden çevirerek kesintisiz iletişim kurmaya devam edebilir.

4. Ginger Keyboard

Ginger Keyboard, entegre edilmiş bir sözlük, bir çevirici ve hatta bir kavram dizini ile benzer diğer birçok uygulamadan ayrılan ve daha çok özellik sunan, Android için geliştirilmiş bir özel bir klavyedir. Ücretsiz akıllı klavye, yazınızın kalitesini artırmaya da yardımcı olur.

5. Kika Emoji Keyboard

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Kika Emoji Keyboard sahip olduğu zengin özelliklerle standart Android klavyenizin yerini alabiliyor.

Kika Emoji Keyboard teöel olarak içerisinde birçok farklı emojiyi kolay erişilebilecek şekilde barındırıyor ve geniş kişiselleştirme seçenekleri sunuyor.

6. SwiftKey Keyboard

Yanlış girdiğiniz kelimeleri otomatik olarak düzeltebilen, yazacağınız bir sonraki kelimeyi tahmin edebilen uygulamada kendi kelimelerinizi de ekleme şansına sahipsiniz. Üstelik bunun için hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Klasik yöntemle (tuşlara dokunarak) yazdığınız kelime otomatik olarak SwiftKey’in önerilenler listesine eklenir.

7. TouchPal Keyboard

Android TouchPal Keyboard uygulaması özellikle sabit klavyelerden sıkılanlar için alternatif bir çok seçeneği bünyesinde barındırıyor. TouchPal Keyboard'un ilgi çekici özelliklerinden bir başkası ise bünyesinde bir çok tema seçeneğini barındırıyor olması. 

Android için en iyi klavye uygulaması tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir uygulama oldu mu? Bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Kika Emoji Keyboard

Kika Emoji Keyboard

Kika Emoji Keyboard ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir klavye uygulamasıdır

ÜCRETSİZ
ai.type keyboard

ai.type keyboard

ai.type keyboard hem akıllı hem de görünümünü kişiselleştirebileceğiniz bir klavye uygulamasıdır

ÜCRETSİZ
Fleksy

Fleksy

Fleksy, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde daha hızlı yazı yazmanızı sağlayacan olan yararlı ve ücretsiz bir klavye uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
TouchPal Keyboard

TouchPal Keyboard

Android TouchPal Keyboard uygulamasıyla klavye anlayışınız değişecek.

ÜCRETSİZ
Ginger Keyboard

Ginger Keyboard

Ginger Keyboard sayesinde hem yazma hızımızı artırabiliyor, hem de yazım sırasında yaptığımız hataları en aza indirebiliyoruz

ÜCRETSİZ
SwiftKey Keyboard Free

SwiftKey Keyboard Free

SwiftKey klavyeyi kullanarak Android akıllı telefonlardaki yazma ihtiyacınızı çok daha kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Gboard

Gboard

Gboard Google Klavye, Android telefon kullanıcıları için ücretsiz alternatif klavye uygulaması.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR