Fleksy

Fleksy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 905
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Syntellia

Fleksy, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde daha hızlı yazı yazmanızı sağlayacan olan yararlı ve ücretsiz bir klavye uygulamasıdır.

Fleksy, sahip olduğu akıllı geometrik sistem ile yazmak istediklerinizi otomatik olarak tahmin eden, yaptığınız yazım hatalarını sizin için düzeltebilen yararlı ve ücretsiz bir Android klavye uygulamasıdır.

Android cihazlarınız üzerinde gelen standart klavye uygulamasından sıkıldıysanız ve yeni bir klavye uygulaması arıyorsanız, Fleksy'i indirerek denemenizi tavsiye ederim. Genel olarak bakıldığında yazım hızınızı arttırmanızı sağlayan uygulama sayesinde çok daha rahat ve kolay yazı yazabilirsiniz.

Kullanımı oldukça rahat olan Fleksy ile değiştirmek ve düzenlemek istediğiniz kelimelerin üzerlerine dokunmanız yeterlidir. Aynı şekilde silmek istediğinizde parmağınızı sola doğru götürmeniz yeterli olacaktır.

Klavye boyutlarını minimuma çekerek ekranınızı daha büyük görmenizi sağlayan Fleksy uygulaması, standart klavye uygulamasına göre çok daha kullanışlı ve yararlıdır.

Daha hızlı yazmanızı sağlayacak olan Fleksy'i, Android telefon ve tabletleriniz de kullanmak isterseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz.