Kika Emoji Keyboard

Kika Emoji Keyboard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,451
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kika Keyboard Team

Kika Emoji Keyboard ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir klavye uygulamasıdır

Kika Emoji Keyboard kullanıcılara kişiselleştirebilecekleri bir klavye sunan bir mobil klavye uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Kika Emoji Keyboard sahip olduğu zengin özelliklerle standart Android klavyenizin yerini alabiliyor. Kika Emoji Keyboard teöel olarak içerisinde birçok farklı emojiyi kolay erişilebilecek şekilde barındırıyor ve geniş kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Klavyenin sahip olduğu emojiler e-postalarda, sosyal medya sitelerinde, SMS mesajlarda ve metin girebileceğiniz diğer yerlerde kullanılabiliyor.

Tamamen kişiselleştirilebilir bir Android klavye uygulaması olan Kika Emoji Keyboard'un nasıl görüneceğini kullanıcılar belirleyebiliyor. Kika Emoji Keyboard kullanırken klavyenin yazı tipini değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca farklı temalar kullanarak klavye arkaplanının görünümünü beğeninize göre yapılandırabiliyorsunuz. 

Kika Emoji Keyboard parmağınızı sürükleme (swipe) yöntemiyle metin girişini de destekliyor. Bu özelliğe alıştıktan sonra daha hızlı bir şekilde yazı yazabiliyorsunuz. Türkçe desteğine sahip olan uygulama eğer klavyeyi Türkçe dışındaki fakrlı bir dilde kullanmak isterseniz 30'dan fazla dil seçeneği sunuyor.