Android için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Android için en iyi video düzenleme uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız.

Android için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Android için en iyi video düzenleme uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız. Videolarını profesyonel bir şekilde düzenlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Android için en iyi video düzenleme uygulamaları!

Listemizde yer alan video düzenleme uygulamalarının hepsi farklı özelliklere ev sahipliği yapıyor ve her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan uygulamalar. Kullanabileceğiniz en iyi ve popüler uygulamalara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar ile gizliliğinizi güven altına alın.

Android Kullanıcıları İçin En İyi Video Düzenleme Uygulaması

  • AndroVid Video Editor
  • KineMaster
  • Made by Montage
  • Magisto Video Editor & Maker
  • PowerDirector
  • WeVideo
  • VideoMaster Tools
  • MOCR

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi video düzenleme uygulaması nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

1. AndroVid Video Editor

Video çekmeyi seven ve videolarını oldukları gibi bırakmak yerine onlara farklı efektler katmak isteyen kullanıcıları hedef alan AndroVid Video Editor ile ilgi çekici çalışmalar yaratabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak videolara yazı ekleyebilir, gereksiz kısımları silebilir, slayt gösterileri hazırlayabilir ve videoları ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

2. KineMaster

Kaliteli videolar üretmek için mutlaka pahalı programlar kullanmak gerekmiyor. Bu durumun en güzel örneklerinnden biri olan KineMaster'da kullanıcılar tamamen serbest bir şekilde yaratıcılıklarını konuşturabiliyorlar. Bu uygulamayı kullanarak videoları kesebilir, başka videolar ile birleştirebilir, 3 boyutlu geçiş efektleri ekleyebilir, videoları döndürebilir ve içlerine fotoğraf yerleştirebilirsiniz.

3. Made by Montage

Günlük sıradan resim düzenleme işlemlerinden tutun da farklı fotoğrafların birleştirilmesi, fotoğraflar üzerinde yer alan nesnelerin otomatik olarak kesilmesi veya yok edilmesi, kesmiş olduğunuz resimlerin farklı resimler üzerine yapıştırılması ve daha birçok işlemi Made By Montage ile gerçekleştirebilirsiniz.

4. Magisto Video Editor & Maker

Magisto Video Editor & Maker, telefonunuz ile çekmiş olduğunuz videoları otomatik olarak dakikalar içerisinde, seçtiğiniz müziklerle düzenlenmiş, harika grafikler ve efektlerle süslenmiş, yepyeni videolara dönüştürmektedir. Milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan program 129 ülkede Google Play ana sayfasında iki kez yer almayı başarmıştır.

5. PowerDirector

PowerDirector, videolarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde düzenlemenize imkan tanıyan kullanımı basit ve etkili bir mobil uygulamadır. Videolarınızı Android’li tabletinize kolaylıkla aktarabilir, gerek efektlerle gerekse de metinlerle videolarınızı daha etkileyici kılabilir ve yüksek kalitede sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

6. WeVideo

Google Drive hizmetini kullanan ilk uygulamalardan biri olan WeVideo servisi, tüm video düzenleme sistemini çevrimiçi ortama aktarmış eşssiz bir servis. HD video desteğide sunan servis Google Drive'a yüklediğiniz dosyaları otomatik tanıyarak üzerlerinde düzenleme yapmanıza da olanak vermektedir.

7. VideoMaster Tools

Normal şartlarda bir videoyu MP3 formatına dönüştürmek için online servisler ya da bir yazılımdan yardım alıyorduk. Şimdi ise bu işlemi mobilden gerçekleştirebilmek mümkün. VideoMaster Tools uygulaması, telefonunuzda bulunan MP4 formatındaki video dosyalarını saniyeler içerisinde MP3 formatına dönüştürebilme özelliği sunuyor.

8. MOCR

MOCR, başlangıçta biraz karmaşık olarak görünse de alışma sürecinden sonra oldukça başarılı çalışmalara imza atabileceğiniz bir araç diyebilirim. Düzenlemek istediğiniz videolara fotoğraf, GIF ve videoları katman olarak ekleyebileceğiniz uygulamada yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme ve taşıma gibi temel video düzenleme seçenekleri de bulunuyor.

Android için en iyi video düzenleme uygulamaları tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir uygulama oldu mu? Bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

KineMaster

KineMaster

Profesyonel efektlere ve düzenleme seçeneklerine sahip olan KineMaster sayesinde videolarınıza farklı ve etkileyici dokunuşlar yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
AndroVid Video Editor

AndroVid Video Editor

Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebilecek bir uygulama olan AndroVid Video Editor ile videolarınızı hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
MOCR

MOCR

MOCR uygulamasında videolarınızı etkili bir şekilde düzenleyebileceğiniz faydalı araçlar sunuluyor.

ÜCRETSİZ
Magisto Video Editor & Maker

Magisto Video Editor & Maker

Magisto Video Editor & Maker, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir video hazırlama ve düzenleme uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
PowerDirector Video Editor Pro APK

PowerDirector Video Editor Pro APK

PowerDirector Video Editor Pro APK Android telefonlar için ücretsiz profesyonel video düzenleme ve video yapma programıdır.

ÜCRETSİZ
WeVideo

WeVideo

Kameranızdan videoyu çekin, WeVideo servisine yükleyin ve üzerinden dilediğiniz düzenlemeyi yaptıktan sonra sosyal ağlarda ve Youtube üzerinden paylaşın.

ÜCRETSİZ
Made By Montage

Made By Montage

Made By Montage adlı Android uygulaması sayesinde farklı resim montajı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
VideoMaster Tools

VideoMaster Tools

VideoMaster Tools uygulamasında video dosyalarını MP3'e dönüştürebiliyorsunuz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR