Android için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Akıllı telefonlar, popüler olmaya başladığı yıllarda günümüzdeki kadar büyük teknolojilere sahip değildi. Şu an gelinen noktada, bilgisayarların pabucunu dama atacak kadar gelişmiş özellikleri kullanabiliyoruz.

Android için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Akıllı telefonlar, popüler olmaya başladığı yıllarda günümüzdeki kadar büyük teknolojilere sahip değildi. Şu an gelinen noktada, bilgisayarların pabucunu dama atacak kadar gelişmiş özellikleri kullanabiliyoruz. Android işletim sisteminde, kendi çektiğiniz videoları düzenlemek ve çeşitli efektler uygulayarak paylaşmak için bilgisayarlara ihtiyacınız yok. Android için en iyi video düzenleme uygulamalarını paylaştığımız bu listede, ne demek istediğimizi daha net anlayabilirsiniz.

Videolarınızı düzenlemek için bilgisayar programlarından yardım alıyorsanız, sizin için bunu daha kolay hale getiren video düzenleme uygulamalarını da denemenizi öneriyoruz. Kırpma, video birleştirme, arka plan müziği ekleme, renk ve doygunluk ayarlarını değiştirme, video hızını artırma veya azaltma gibi pek çok işleve sahip olan uygulamalarda profesyonel sayılabilecek video kurguları yapabiliyorsunuz. Basit videolardan harika çalışmalar ortaya çıkarabileceğiniz bu uygulamaların ücretsiz olarak kullanılabildiğini de belirtelim ve incelemeye başlayalım.

VideoMaster Tools

VideoMaster Tools

VideoMaster Tools uygulamasında video dosyalarını MP3'e dönüştürebiliyorsunuz.

ÜCRETSİZ
WeVideo

WeVideo

Kameranızdan videoyu çekin, WeVideo servisine yükleyin ve üzerinden dilediğiniz düzenlemeyi yaptıktan sonra sosyal ağlarda ve Youtube üzerinden paylaşın.

ÜCRETSİZ
PowerDirector

PowerDirector

PowerDirector, Android'li tabletlerle uyumlu kullanımı kolay, hızlı ve etkili bir video düzenleme uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
AndroVid Video Editor

AndroVid Video Editor

Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebilecek bir uygulama olan AndroVid Video Editor ile videolarınızı hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Made By Montage

Made By Montage

Made By Montage adlı Android uygulaması sayesinde farklı resim montajı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Magisto Video Editor & Maker

Magisto Video Editor & Maker

Magisto Video Editor & Maker, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir video hazırlama ve düzenleme uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Video Editor

Video Editor

Video Editor uygulamasında sunulan araçlar ile fotoğraf ve videolarınızdan harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
MOCR

MOCR

MOCR uygulamasında videolarınızı etkili bir şekilde düzenleyebileceğiniz faydalı araçlar sunuluyor.

ÜCRETSİZ
KineMaster

KineMaster

Profesyonel efektlere ve düzenleme seçeneklerine sahip olan KineMaster sayesinde videolarınıza farklı ve etkileyici dokunuşlar yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR