PowerDirector Video Editor Pro APK

PowerDirector Video Editor Pro APK

kullanıcı

PowerDirector Video Editor Pro APK Android telefonlar için ücretsiz profesyonel video düzenleme ve video yapma programıdır.

PowerDirector Video Editor Pro APK, videolarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde düzenlemenize imkan tanıyan kullanımı basit ve etkili bir Android uygulamasıdır.

Video Editor Pro APK İndir

Videolarınızı Android telefonunuza kolaylıkla aktarabilir, gerek efektlerle gerekse de metinlerle videolarınızı daha etkileyici kılabilir ve yüksek kalitede sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Popüler fotoğraf ve video editör uygulamalarının arkasındaki isim CyberLink tarafından ücretsiz olarak sunulan PowerDirector için Google Play Mağazası’nda en başarılı video düzenleme uygulaması olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Birden fazla ödül kazanmış bu uygulamanın Android sürümünde videolarınızı hareket halindeyken dahi düzenleyebilirsiniz. Üstelik detaylarla uğraşmadan birkaç sihirli dokunuşla…

Her seviyedeki kullanıcının rahatlıkla kullanabileceğiz PowerDirector, videolarınızı mükemmel kılan birbirinden etkili düzenleme araçları ve efektler içeriyor.

Kullanımı basit zaman çizelgesine videonuzu (Birden fazla video da aktarabiliyorsunuz.) sürükle / bırak yöntemi ile hızlıca aktarabilir ve düzenlemeye başlayabilirsiniz.

20 efekt ve geçiş efekti arasından dilediğinizi ekleyebilir, videolarınıza dilediğiniz bir müziği veya fotoğrafı ekleyebilir, videonuzun başı ve sonuna yazı ekleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz videoları uygulamadan ayrılmadan Facebook veya YouTube’a yükleyebilirsiniz. Tabii ki üzerinde çalıştığınız videonuzu kaydedebilir, proje dosyasını dilediğiniz bir an uygulamaya aktarabilir ve video düzenleme işine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Android video düzenleme programının desteklediği video, ses ve resim formatları ise;

  • Video: H.263 (.3PG, .MP4), H.264 AVC (.3PG, .MP4, .TS), MPEG-4 SP (.3PG), VP8 (.WEBM, .MKV)
  • Resim: JPEG, GIF, PNG, BMP, WebP
  • Ses: WAV, OGG, MKV, MID, XMF, MXMF, RTTTL, RTX, OTA, IMY, MID, MP3, FLAC, 3PG, MP4, M4A, AAC, TS