KineMaster

KineMaster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,782
  • DOSYA BOYUTU 14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NexStreaming Corp.

Profesyonel efektlere ve düzenleme seçeneklerine sahip olan KineMaster sayesinde videolarınıza farklı ve etkileyici dokunuşlar yapabilirsiniz.

Yüksek kalitede videolar üretmek için kullanabileceğiniz KineMaster ile etkileyici yapımlara imza atabilirsiniz. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu video düzenleyici ile çektiğiniz videolara görsel efektler katabilirsiniz.

Kaliteli videolar üretmek için mutlaka pahalı programlar kullanmak gerekmiyor. Bu durumun en güzel örneklerinnden biri olan KineMaster'da kullanıcılar tamamen serbest bir şekilde yaratıcılıklarını konuşturabiliyorlar. Bu uygulamayı kullanarak videoları kesebilir, başka videolar ile birleştirebilir, 3 boyutlu geçiş efektleri ekleyebilir, videoları döndürebilir ve içlerine fotoğraf yerleştirebilirsiniz.

Birçok farklı temaya, animasyona, görsel ve işitsel efekte sahip olan uygulama sürükle bırak desteği de sunmakta. Bu özelliği kullanarak videolarını kolayca içeri aktarabilir ve çalışma yapmaya başlayabilirsiniz. Özellike sosyal medya kanalları üzerinde paylaşmayı düşündüğünüz videolar zaman zaman boyuta bağlı olarak sorun çıkarabilmekte. Bu videoları KineMaster ile MPEG-4 formatına dönüştürebilir ve boyutlarını ufaltabilirsiniz.