Android İçin İnternetsiz (Offline) Strateji Oyunları

Android için internetsiz strateji oyunları arıyor ancak kriterlerinizi karşılayan bir oyun bulamıyor musunuz? Sorun değil, sizin için tümünü bir arada topladık! Sıradan oyunlardan sıkıldınız mı? Size güzel bir haberimiz var: Bu listede çok çeşitli oyunlar var.

Android İçin İnternetsiz (Offline) Strateji Oyunları

Android için internetsiz strateji oyunları arıyor ancak kriterlerinizi karşılayan bir oyun bulamıyor musunuz? Sorun değil, sizin için tümünü bir arada topladık!

Sıradan oyunlardan sıkıldınız mı? Size güzel bir haberimiz var: Bu listede çok çeşitli oyunlar var. Ayrıca bu listedeki hiçbir oyun internet gerektirmiyor. Oyunların çoğunu Android telefonunuza ücretsiz olarak indirip offline (internetsiz) olarak oynayabilirsiniz.

En İyi İnternetsiz Strateji Oyunları (Android)

  • Plants vs Zombies 2
  • World Conqueror 4
  • Defender II
  • Defense Zone 3
  • Kingdom Rush Frontiers
  • Royal Revolt
  • Worms 3
  • Plague Inc.
  • Bio Inc.

Listemizde toplamda 9 oyun bulunuyor. Bunların gerçekten oynamaya değer olup olmadığını merak ediyorsanız gelin, oyunları daha yakından inceleyelim.

1. Plants vs Zombies 2

Oyun, çok sevilen Plants vs. Zombies'in devam oyunudur. Bu oyunu diğer zombi oyunları arasında öne çıkaran en önemli farklılık, zombi oyunlarına farklı bir dokunuş katmasıdır.

Android telefonunuza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Plants vs Zombies 2'de zamanda yolculuk yapıyor ve Antik Mısır, deniz korsanları, vahşi batı gibi farklı haritalarda zombilere karşı mücadele veriyoruz.

Oyunun bitki çeşitliliği bakımından yenilikçi bir yapısı olduğu belirtmek gerekiyor. Her bitkinin farklı yetenekleri vardır. Bu bitkileri güçlendirebilir, bitki yemeği kullanarak süper güçlere kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.

2. World Conqueror 4

World Conqueror 4, Plants vs Zombies 2'den farklı olarak ücretli olarak piyasaya sürülmüştür. İkinci Dünya Savaşı temalı bu oyunda savaşı kazanabilmek için doğru bir strateji izlememiz gerekiyor. Askerlerinizi güçlendirmeniz ve teknolojik ilerleme kaydetmeniz, savaşı kazanan ülkelerden biri olmanız açısından büyük önem taşıyor.

3. Defender II

Android için önerdiğimiz internetsiz strateji oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Defender II, oyunun adından da anlayabileceğiniz üzere bir kale savunma oyunudur. Android cihazlarda oynayabileceğiniz bu oyunda kalenizi canavarlara karşı savunmanız gerekiyor. Bununla birlikte canavarların pes etme gibi bir durumunun olmadığının da altını çizelim.

Oyunda local ve battle olmak üzere iki mod bulunuyor. Battle mod, internet gerektiriyor. Local mod ise internetinizin olmadığı zamanlarda can sıkıntınızı gidermeniz açısından önemli bir görev üstleniyor.

4. Defense Zone 3

Serinin üçüncü oyunu, aksiyonundan biraz bile ödün vermiyor. Defense Zone 3'te oldukça zorlayıcı düşmanlar karşımıza çıkıyor. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi kale savunma temalı bir oyun olarak öne çıkan oyun, eski oyunlara göre daha gelişmiş silahlar sunuyor.

Defense Zone 3 eğer ilginizi çektiyse ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.

5. Kingdom Rush Frontiers

Android cihaz kullanıcıları üzerinde bağımlılık yaratan bu kule savunma oyunu, stratejinin ne kadar önemli olduğunu size her başarısızlığında çok net bir şekilde gösteriyor. Oyunun hemen hemen her noktasında doğru kararlar vermeniz ve düşmanlarınızı alt etmeniz gerekiyor.

Oyun, fantastik bir dünyada geçiyor. Bu oyunda başarılı olmak için adaları ejderhaların saldırılarından, insan yiyen bitkilerden ve canavarlardan korumak zorundasınız.

6. Royal Revolt

Oyun, bir prensin büyücülük okuluna başladıktan sonra babasının ölümü ile eğitimini yarıda bırakıp krallığına dönmesi ile başlıyor. Kralın ölümü ile krallık akrabalarının işgaline uğramıştır. Kendi hakkı olan topraklarının işgal edilmesi karşısında sessiz kalamayan prens, kendi ordusunu toplamak ve topraklarını almak zorundadır.

Siz de onu hedefine götürecek olan stratejiyi uygulayacak olan kişisiniz. Oyunun diğer kale savunma oyunlarından bir farkı vardır. Bu oyunda kalenizi savunmak yerine kalelere saldıran kişi konumundasınız. İyi bir strateji izlemeli, topraklarınızı geri almalısınız.

7. Worms 3

İnternetsiz strateji oyunları listemizin yedinci sırasında yer alan Worms 3, sevimli solucanlardan oluşan iki takımın arasındaki savaşa odaklanıyor. Bu savaşlarda yönettiğimiz takımın her üyesine belirli bir süre tanınıyor. Bu süre içinde karşı takımın oyuncularına en yüksek hasarı vererek onları saf dışı bırakma çabası veriyoruz.

Bunu yapmak için bize sınırlı mühimmat veriliyor. Bu mühimmatı ne kadar iyi değerlendirirseniz savaşın galibi olmanız da o kadar yüksek ihtimal hâline gelir.

8. Plague Inc.

Oyun, bizi kendi hastalığını üretip dünyaya yaymaya ve en nihayetinde de insan ırkının sonunu getirmeye çalışan kötü niyetli bir kişinin yerine koyuyor. Bu amaca ulaşmak için birbirinden çeşitli yöntemlere başvuruyoruz.

Virüsü dünya geneline yaymak için ülke ülke ilerlemeniz gerekiyor. Virüse karşı çare bulunması ihtimalini de göz önünde bulundurarak onu sürekli olarak geliştirmeniz gerekiyor.

9. Bio Inc.

Öncelikle oyunun Plague Inc. Oyununa benzer bir oyun olduğunu söylemek gerekiyor. Bu oyunda bir hasta üzerinde korkunç deneyler gerçekleştiren doktoru yönetiyoruz. Oyunda 100'den fazla semptom bulunuyor ve her birinin son derece gerçekçi olduğunu belirtelim. Hastadan elde ettiğiniz verilerden yararlanarak semptomları vücudun her bir noktasına yaymanız gerekiyor.

Böylece listemizin sonuna geldik. Android için en iyi internetsiz strateji oyunları listemizde beğendiğiniz oyunlar oldu mu? Bu oyunları aşağıdan indirebilirsiniz.

Plants vs Zombies 2 APK

Plants vs Zombies 2 APK

Plants vs Zombies 2 APK Android oyunda bitkilerle zombilerin savaşı devam ediyor! Bitkiler Zombilere Karşı 2 oyunu strateji gerektirir.

ÜCRETSİZ
Defender II

Defender II

Android için Kale Savunma Oyunu

ÜCRETSİZ
World Conqueror 4

World Conqueror 4

World Conqueror 4, Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş kaliteli strateji oyunlarından bir tanesidir.

Royal Revolt!

Royal Revolt!

Royal Revolt! sürükleyici bir aksiyon-strateji oyunudur

ÜCRETSİZ
Bio Inc.

Bio Inc.

Bio Inc. oldukça cesur bir şey deniyor ve sizin ruh hastası bir doktoru canlandırıp hastanıza kötü davranmanızı istiyor.

ÜCRETSİZ
Defense Zone 3

Defense Zone 3

Defense Zone 3, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir strateji oyunudur.

ÜCRETSİZ
Kingdom Rush Frontiers APK

Kingdom Rush Frontiers APK

Kingdom Rush Frontiers APK, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir ödüllü online kule savunma oyunu.

Worms 3

Worms 3

Worms 3 bilgisayarlarımızda oynadığımız klasik oyunun mobil versiyonudur

YORUMLAR