Worms 3

Worms 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,266
  • DOSYA BOYUTU 125.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Team 17

Worms 3 bilgisayarlarımızda oynadığımız klasik oyunun mobil versiyonudur

90'lı yıllarda bilgisayarlarımızda sabahlara kadar oynadığımız Worms serisi mobil cihazlarda boy göstermeye başladı.

Worms serisinin geliştiricisi Team 17 aradan geçen yılların ardından Worms 3 oyununu Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için de yayınladı ve bize bu klasik eğlenceyi gittiğimiz her yere taşıyabilme imkanı verdi.

Sıra tabanlı bir savaş oyunu olan Worms 3'te sevimli solucanlardan oluşan iki farklı takımın savaşları konu alınmakta. Bu savaşlarda yönettiğimiz takımın her üyesine belli bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde karşı takım oyuncularına en yüksek hasarı vererek onları savaş dışı bırakmaya çalışabiliyoruz. Bu iş için bize farklı ve oldukça ilginç silah ve ekipman seçenekleri verilmekte. Bu silah ve ekipmanların belli sayıdaolması nedeniyle onları doğru bir şekilde kullanmamız gerekmekte. Oyunda kıracağımız kutular içerisinden toplayacağımız ek ekipmanlar ise bize avantaj sağlayabiliyor.

Worms 3 kendine özel bir tarza sahip olan 2 boyutlu grafiklerle donatılmış ve oyunun grafik kalitesi tatmin edici seviyede. Worms 3 online altyapısı sayesinde tek kişilik modunun yanında bize daha da eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşatacak olan çoklu oyuncu modu da sunuyor ve diğer oyuncularla savaşabilmemizi mümkün kılıyor.