Windows İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

Bilgisayarınızda film, video klip vb. projelerin kurgu ve renk düzeltmesi gibi ayarlarını kolay bir şekilde yapmanız için harika yollar var.

Windows İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

Bilgisayarınızda film, video klip vb. projelerin kurgu ve renk düzeltmesi gibi ayarlarını kolay bir şekilde yapmanız için harika yollar var. Üstelik video düzenleme programı seçenekleri de oldukça fazla. Eğer kesme, kırpma, hızlandırma ve yavaşlatma işlemleri gibi basit ama iyi sonuçlar veren ücretsiz video düzenleme programları arıyorsanız, bu listemizde aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. 

Tamindir üzerinde sizlerle en iyi ücretsiz video düzenleme programlarını kurulduğumuz günden itibaren paylaşmaya çalışıyoruz. Bu listede de yukarıda bahsetmiş olduğum basit işlemleri çok daha profesyonel bir şekilde yapmanıza imkan tanıyan en iyi video düzenleme programları bulunuyor. Aralarından istediğinizi seçip ücretsiz ve kolay bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebiliriz. 

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve 16, video kurgu işiyle uğraşanlar için profesyonel ve ücretsiz video düzenleme (editleme) programı.

ÜCRETSİZ
Windows Movie Maker

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker, videolarınızı düzenlemek için tüm gerekli araçları sunan hem ücretsiz hem de detaylı bir film editörü.

DENEME SÜRÜMÜ
VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor

Videolarınızı kolayca montajlamak ve efektler vermek istiyorsanız bu video düzenleme programını kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Wondershare Video Editor

Wondershare Video Editor

Wondershare Video Editor, Windows Movie Maker ve iMovie'ye alternatif en iyi video düzenleme programıdır.

DENEME SÜRÜMÜ
Avidemux

Avidemux

Avidemux ile videolarınızda kolayca kesme gibi düzenleme işlemleri uygulayabilirsiniz

ÜCRETSİZ
VideoPad Video Editor

VideoPad Video Editor

VideoPad Video Editor, video kayıtları yapabileceğiniz ve videolarınızı düzenleyebileceğiniz gelişmiş bir video editörüdür.

ÜCRETSİZ
VirtualDub

VirtualDub

Video dosyalarını kesme ve düzenleme gibi konularda en çok tercih edilen programlardan olan ücretiz VirtualDub ile kendi videolarınızı hazırlayabilir ve istediğiniz formatlara dönüştürerek kaydedebilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR