Emlak Asistanım Tanıtım Videosu

Emlak Asistanım, emlakçılar ve gayrimenkul alım satımı ile ilgilinen şirketler için hazırlanan gelişmiş ve geniş kapsamlı bir yönetim uygulamasıdır. Emlakçılıkla ilgili tüm işlemleri tek bir program üzerinde gerçekleştirebileceğiniz bir uygulama olan Emla

Emlak Asistanım, emlakçılar ve gayrimenkul alım satımı ile ilgilinen şirketler için hazırlanan gelişmiş ve geniş kapsamlı bir yönetim uygulamasıdır.

Emlakçılıkla ilgili tüm işlemleri tek bir program üzerinde gerçekleştirebileceğiniz bir uygulama olan Emlak Asistanım, işlerinizdeki verimi arttırmanızı ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede daha verimli çalışarak işlerinizin hacmini de arttırabiliyorsunuz.

Alım - satım işleri ile ilgili yapmanız gereken ilk işlemden son işleme kadar destek sunan programın ön plana çıkan özelliği ise kolay kullanım. İlk yüklediğinizden kısa bir süre sonra programı çok rahat ve pratik bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Mobil desteği de bulunan programı akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden de kullanabilirsiniz.

15 günlük sunulan ücretsiz versiyonunu sitemiz üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız yeterlidir.

YORUMLAR