En İyi Mobil Yarış Oyunları - Mobil Oyunlar #2

En iyi mobil oyunlar video serimize en iyi araba yarışı oyunları ile devam ediyoruz. Son yılların en iyi mobil araba yarışı oyunları ile karşınızdayız. Asphalt 8: Airborne Gameloft 'un yıllardır eskimeyen yarış oyunu olmadan listemizi tamamlayamazdık. { s

En iyi mobil oyunlar video serimize en iyi araba yarışı oyunları ile devam ediyoruz. Son yılların en iyi mobil araba yarışı oyunları ile karşınızdayız.

Asphalt 8: Airborne

Gameloft 'un yıllardır eskimeyen yarış oyunu olmadan listemizi tamamlayamazdık.

Need for Speed: No Limits

Bilgisayarlardan hatırlayacağınız efsane yarış oyunu bir süredir mobil platformlarda. Son olarak geçen yıl çıkan Need For Speed: No Limits ile mobilde efsane devam ediyor.

SBK16

Super Bike yarışlarının lisanslı oyunu olan SBK16 başarılı bir motorsiklet yarışı simülasyonu.

Hot Wheels: Race Off

Çılgın taklalar atarak rollercoastervari pistlerde yarışacağınız eğlenceli bir yarış oyunu.

Assoluto Racing

Assetto Corsa 'yı anımsatan oynanış ile başarılı bir simülasyon oyunu. Seçebileceğiniz arabalar birbirinden iyi. Oynamaya doyamayacaksınız.

Gear.Club WFG

Test Drive Unlimited serisinin üreticisi Eden Games 'den detaylı bir yarış oyunu. Modifiye, tamir ve garaj büyütme gibi özellikler var. Eğer bu tarz şeyleri seviyorsanız kesinlikle oynamalısınız.

Real Racing 3

Electronic Arts 'dan eskimeyen efsane. Yıllardır çeşitli güncellemeler ile eskimeden yoluna devam eden Real Racing 3 bir ara hackerlar ile uğraşmak için oyun içi satın almaları abartmış olsa da mobilde halen referans olmaya devam ediyor.

Thumb Drift

Oynanışının basitliğiyle dikkat çeken bir drift oyunu. Harra listemizdeki tek drift oyunu. En önemli özelliği sadece baş parmağınızı kullanarak arabayı idare edebilmeniz. Her ne kadar kolay gözükse de kompleks dinamiklere sahip oyun sizi çok eğlendirecek.

YORUMLAR