Thumb Drift

Thumb Drift

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 571
  • DOSYA BOYUTU 63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SMG Studio

Thumb Drift mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Thumb Drift hem kolay oynayabileceğiniz hem de bolca eğlenebileceğiniz bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Thumb Drift'de bizi sürükleyici ve heyecan dolu yarışlar bekliyor. Oyunumuzdaki temel amacımız bir yandan yanlama yeteneklerimizi konuşturmak, diğer yandan da son sürat yolumuza devam ederek yarışları tamamlamak. Bu iş basit gibi görünse de bir hayli zorlu yarışlar bizi bekliyor.

Thumb Drift sadece tek parmağınızla oynayabileceğiniz bir yarış oyunu. Oyunu oynarken parmağınızı sağa veya sola sürükleyerek aracınızın istediğiniz yöne doğru drift yapmasını sağlıyorsunuz. Yarış pistlerindeki virajları bu şekilde aşıyor, yolunuz üzerindeki altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde farklı araçların da kilitlerini açabilmektesiniz.

Keskin bir virajı yanlayarak aldıktan sonra doğru zamanlamayla aracınızı toplamanız gerekli. Aracınızla kaza yaptığınızda aracınızın parçalara ayrıldığını görebiliyorsunuz. Oyundaki pistlerde farklı engeller ve yüksek tansiyonlar yarışlar oyuncuları bekliyor.

ARTILAR

Heyecanlı oynanış

Güzel grafikler

EKSİLER