Gear.Club

Gear.Club

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 673
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eden Games Mobile

Gear.Club mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Gear.Club sahip olduğu yüksek kalite ile beğeninizi kazanacak bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Gear.Club'da bize dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmiş hız canavarlarının şöför koltuğuna oturabilme imkanı veriliyor. Jaguar, Audi, Nissan, Ferrari gibi markaların son model spor arabalarını kullanabildiğimiz oyunda bu araçlarla asfalt yollara çıkıyoruz ve hız sınırlarını zorluyoruz.

Gear.Club, Need for Speed serilerine benzeyen yapıya sahip bir yarış oyunu. Yani oyunda yarış pistleri yerine normal asfalt yollarda spor arabalarla yarışıyoruz. Oyunda kullandığımız araçların motoruna, süspansiyonlarına ve aerodinamiklerine özen gösterilmiş. Bu da bu araçları kullanırken oyuna yansımakta. Gerçekçi motor sesleriyle süslenmiş oyunun grafikleri bir hayli yüksek kaliteye sahip. Araç modellemeleri yüksek detaya sahip, çevresel detaylar ve yarış pistleri de ortalamanın üzerinde bir kalitede.

Gear.Club oyunculara araçlarını modifiye etme imkanı da veriyor. Aracınızın motorunu çeşitli parçalarda güçlendirebiliyor, motora ince ayar çekerek performansını artırabiliyorsunuz. Oyunda aracınızın motoru ve iç kısımları 3 boyutlu olarak modellenmiş. Bu sayede araçlara yakından göz atabiliyorsunuz.