Lord of the Rings: Legends - Tamindir İncelemesi

Lord of the Rings: Legends mobil platformlara henüz çok taze duyurulan oyunlardan bir tanesi. Uygulama markette görünce büyük bir heyecanla indirdiğimiz oyun bizi ne yazık ki hayal kırıklığına uğrattı. Muhteşem bir Yüzüklerin Efendisi oyunu beklerken karş

Lord of the Rings: Legends mobil platformlara henüz çok taze duyurulan oyunlardan bir tanesi. Uygulama markette görünce büyük bir heyecanla indirdiğimiz oyun bizi ne yazık ki hayal kırıklığına uğrattı. Muhteşem bir Yüzüklerin Efendisi oyunu beklerken karşımıza kısıtlayıcı ve tekdüze ilerleyen bir oyun çıktı. Anlaşılan yapımcılar sadece isim üzerinden ilerlemek istemiş ve ortaya Yüzüklerin Efendisi'nin o büyülü atmosferini sunan bir oyun çıkartmak istememişler.

Oyunda kendimizi çok kısıtlanmış hissettik. Bize bir şeyler söyleniyor ve biz de söylenenleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Kendimizden bir şeyler katmak adeta bir hayal. Açık dünya olmasını elbette beklemiyorduk fakat bu denli sınırlar içinde olması da pek hoş değil. 

Sözün özü Lord of the Rings: Legends bekleneni veremiyor ve zihinlerimizde başarısız bir Yüzüklerin Efendisi girişimi olarak yer ediyor.

YORUMLAR