Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 18-24 Temmuz

101 Yüzbir Okey Önce masanızı şöyle güzelce bir donatın. Çayınız, karpuzunuz ve çerezinizi eksik etmeyin. Okey oynamak bir ritüeldir. Online olarak tabletlerinizden veya telefonlarınızdan oynayabileceğiniz 101 Yüzbir Okey, 24 saat online hizmeti sayesinde

101 Yüzbir Okey

Önce masanızı şöyle güzelce bir donatın. Çayınız, karpuzunuz ve çerezinizi eksik etmeyin. Okey oynamak bir ritüeldir. Online olarak tabletlerinizden veya telefonlarınızdan oynayabileceğiniz 101 Yüzbir Okey, 24 saat online hizmeti sayesinde asla 4'üncü kişiyi beklemekten tırnaklarınızı yemeyeceğiniz bir oyun. Sadece Türkiye'de değil, yurt dışında da çok rağbet gören bu oyun, dokunmatik ekranın katmış olduğu hissiyat sayesinde masaüstü pop-up oyunlarından daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

Dead Trigger 2

Bir Zombie Survival FPS oyunu olan Dead Trigger 2, aslında çıkalı epey olmuştu. Ancak son gelen güncellemeler bu oyuna inanılmaz bir derinlik katmış. Halihazırda takdir gören görsellerin yanına hem yeni oyun modları hem oynanabilirlikte kolaylıklar eklendi. Turnuva modu, yeni haritalar ve daha da geliştirilen senaryo paketi ile eski oyuncuların bile ağzı sulanırken yeni oyuncuları bu kulvara mutlaka davet etmemiz geretiğini düşündük.

Sonic Jump Fever

Dikey düzlemde ilerleyen beceri ağırlıklı bir platform oyunu olan Sonic Jump Fever, Sonic oyunlarından alışık olduğumuz görselleri, karakterleri ve müzikleri olabilecek en güzel şekilde işlemiş. Sega'nın mutfağından çıkan bu oyun Sonic serisine aşina olmayan herkesin hoşuna gidebilecek bir oyun. Sonic oyunlarına biraz aşina olma durumunuz varsa beklentilerinizin altında bir oyun sizi biraz üzebilir ama basit bir oyun arıyorsanız ayıracağınız vakit, beklentilerinizi karşılacaktır.

Egg Fight

Biraz Street Fighter, bol bol da haşlanmış yumurta tokuşturması üzerine kurulu olan Egg Fight, bizdeki adıyla Çatlak Yumurta, Dolmuş Driver oyununun arkasındaki Türk ekip tarafından yapıldı. Bu kez Türkiye dışına taşan bir oyun tasarlayan yerli yapımcılar bu güzel oyunla voleyi vurabilirler. Son derece eğlenceli olan bu oyuna online rakiplerle yumurta tokuşturmak üzerine kurulu olan kıran kırana bir dövüş konsepti hakim. Sıradışı bir eğlence arayan herkese bu oyunu tavsiye ediyoruz.

Anti Runner

Sonsuz koşu oyunlarından intikam alma vakti geldi, çünkü bu sefer roller değişiyor. Anti Runner isimli bu oyunda yapmanız gereken şey zindanlarda amaçsızca koşan 30'lu ve daha kalabalık insanları tuzaklarla etkisiz hale getirmek. Yerlere kazık çakın, alev topları ve baltalar fırlatın, koşan herkesi dondurun ve etçil dev bitkilerin işi bitirmesini izleyin. Sadece bir intikam davası olarak değerlendirilmemesi gereken bu oyun sonsuz koşularla barışık yaşayan herkes için de oldukça eğlenceli.

Dino Hunter: Deadly Shores

Yolunu şaşırıp kendini dinozorlar adasında bulan bir avcının rolünü üstlenmeye hazır mısınız? Açıkçası biz biraz tırstık. FPS kamerası üzerinden dinozorlarla avlayan ve avlanan ilişkisini lehinize çevirmeniz gereken bu oyunda hayatta kalmanız ancak sahip olduğunuz teçhizat ile mümkün. Ama sakın uyarmadı demeyin. Bu iş ormanda geyik avlamaya benzemez. Raptorlar, hatta ve hatta T-Rex size bir "merhaba" derse ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Let It Goat

Can Çevrim bu oyunu izlerken sinirlerine hakim olamadı. Burayı tıklayarak videosunu izleyebilirsiniz. İnadı inat bir keçinin sonsuz koşu oyununa kahraman olması yetmezmiş gibi, acıların en büyüğünü yaşatan müzikler ve sinir bozucu kahkaha efektleri, sinirlerine hakim olamayacak oyunseverlere acı dolu anlar yaşatacaktır. Nitekim Can, videonun sonunda da nar gibi kızarıp çekti gitti.

Kim Kardashian: Hollywood

Hollywood yaşam stilini gözümüzün içine sokan bu oyunda amacınız Kim Kardashian ile arkadaş olup onun star çevresi içersinde kendi şöhretinizi yaratmak. Emircan ile Alper'in fazlasıyla yadırgadıkları bu oyun, ikili tarafından anlatılmakla kalmadı. Duygularını videoya dökmek isteyen ikilinin yaşadıkları kargaşa göz sağlığınızı bozabilir. Lütfen uyarılmadığınızı iddia etmeyiniz.

YORUMLAR