Anti Runner

Anti Runner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 173
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CosmiConnection

Sonsuz koşu oyunlarından sıkılmış olabilirsiniz ama belki de bu türden intikam almak istiyorsunuzdur. O halde, Anti Runner ile koşuculara angel olun.

Koşu oyunlarından intikam almak isteyenlere gün doğdu. Anti Runner isimli bu oyunda amaçsız koşan ve sinir bozucu olan birçok karakteri haritadan safdışı etme görevi size düşüyor. Bir anlamda, sonsuz koşu oyunlarındaki rolleri tersine çeviren bu oyun, sonsuz koşulardan nefret edenlere ilaç niyetine sunulmuş gibi.

Tarz olarak ele alınacak olursa daha mantıklı ve özverili bir oyun mekaniğine sahip olan Anti Runner, belli ki bu oyun türüne karşı kin besleyen yapımcıların bir ürünü. Ben de bu fikre sımsıkı sarılarak aynı intikamı alabiliyorum. Sizin de aynı tatminkar duyguları hissedeceğinizi garanti ediyorum.

Zindanlarda koşturan anlamsız bir güruha karşı yapmanız gerekenler baltaları bu kalabalığın kafasına indirmek, insan yiyen bitkilerle saldırmak, buz saldırılarıyla dondurmak ve ayaklarının altına kazıklar döşemek. Ben oynarken inanılmaz büyük bir zevk yaşadım ve benimle aynı duyguları besliyorsanız bu oyunu oynamanız şart diyorum.