Kim Kardashian: Hollywood

Kim Kardashian: Hollywood

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 885
  • DOSYA BOYUTU 50.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Hollywood semalarında yıldızların yaşam tarzına tanık olmak isteyen herkes için hayata artık Kim Kardashian’ın penceresinden bakmak mümkün.

Kardashian ailesinin bir parçası olmak için artık aynı yerde bulunmanıza gerek yok. Kim Kardashian: Hollywood sayesinde siz de artık ailenin bir üyesi gibi yaşayabileceksiniz. İntişamlı bir şehrin en lüks mekanlarında altınıza kırmızı halılar serilecek, nefes aldığınız her ortam için fotoğrafçılar sıraya dizilecek. Bir yıldızın kariyerini yönetip yaşam stilini paylaşma oyunu olan Kim Kardashian: Hollywood, ünlü yıldızı diğer ünlülerle buluşturabildiğiniz ve her ortam için kendi kreasyonlarınızda hava atabildiğiniz bir oyun. Ancak kaçamak yaparken dikkat edin, paparaziler her an size gölgeniz kadar yakın duruyorlar.

Film yıldızları, mankenler ve müzisyenlerin yaşadığı bir yer olan Hollywood’da adınızdan söz ettirmek için gidilen her yol mübahtır. Koca Los Angeles şehrinin ayaklarınıza kapanmasını istiyorsanız diğer ünlülerle rekabeti özel gece kulüplerine, lüks butiklere ve gösterişli evlere kadar taşımanız şart. Bu arada New York ve Miami ziyaretleri yapıp tüm bu stresten uzaklaşmanız da mümkün. Hangi ünlü yıldızla flört edip hangisini reddeceğinize karar verip super ünlü bir çift olmaya çalışın. Arkadaşlarınızla birlikte oynayıp yaşam stillerinizi kıyaslamanız ve kanlı canlı insanları kıskandırmanız da mümkün.