Dead Trigger 2

Dead Trigger 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,935
  • DOSYA BOYUTU 541 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MADFINGER Games, a.s.

Dead Trigger 2, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi zombi oyunu.

Dead Trigger 2, Android, iOS ve Windows Phone platformunda en çok oynanan zombi oyunu ve son olarak Windows 8 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için indirilmeye sunuldu. Dünya genelinde 30 milyondan fazla oyuncusu bulunan zombi temalı fps oyunu hem görsel hem de oynanış yönünden Windows Mağazası’nda öne çıkanlar arasında.

Dead Trigger 2 Özellikleri

  • Gerilim yüklü bir oynanış,
  • Kaliteli grafikler,
  • Etkileyici müzik ve ses efektleri,
  • Windows, Android ve iOS sürümler,
  • Çeşitli zorluklara sahip zombiler,

Ücretsiz olmasına karşın son derece etkileyici grafikler ve müziklerin yanında üst düzey oynanış sunan popüler zombi oyunu Dead Trigger 2 oyunu nihayet Windows 8.1 cihazlarımıza giriş yaptı. 500+ MB boyutunda olduğundan indirmesi biraz uzun süren oyun şu an için mağazadaki en kaliteli zombi oyunu.

Windows 10 Teknik Önizleme sürümünde dahi sorunsuzca çalışan yapımın Windows 8 sürümü oynanış olarak ta mobildekinden farksız. Yine tekil görevlerde kendimizi kana aç zombilerin arasına atıyor ve Rambo misali tek başımıza mücadele ediyoruz. Kimi zaman silahlarımızı kafalarına doğrultarak, kimi zaman da kafalarını levye ile ezerek yürüyen ölüleri etkisiz hale getiriyoruz. Tabii ki onlarca zombi arasından sıyrılıp hayatta kalabilmek oldukça zor. Çünkü bu oyunda karşılaştığımız zombiler diğer oyundakilere hiç benzemiyor. Kamikaze, Vomitron ve diğer güçlü zombileri öldürmek için hem silahlarımızı hem de levyemizi kulllanıyoruz ve bunları öldürmek en kolayda dahi zaman alıyor. Kısacası salak salak gezinen zombiler bu oyunda yer almıyor, gerçek bir zombi avcısı olduğunuzu hissediyorsunuz.

Hem tablet hem de masaüstü bilgisayarda rahat oynanış sunan Dead Trigger 2’in çoklu oyuncu modu da etkileyici ve kesinlikle denemenizi öneririm. Tekli görevlerden sıkılırsanız haftalık düzenlenen ve büyük ödüller veren ücretsiz turnuvalara katılın derim. Bu turnuvalar da tekli görevler kadar heyecanlı.

Tekli görevlerde ve çoklu oyunucu modunda internet bağlantısı gerektiren zombi oyununda ilerledikçe zombilerin sayısı artıyor ve silahlarımızı yenilemediğimiz sürece başa çıkamıyoruz. Bu noktada tamamladığınız her görev sonrası özellikle güç yenilemenizi ve silahlarınızı yükseltmenizi tavsiye ederim.

Dead Trigger 2 İndir

Hikaye, ana ve çok sayıda yan görev sunan Dead Trigger 2’nin Windows 8.1 için de ücretsiz olması harika olmuş. Windows işletim sistemli bilgisayar ve tabletinizde hem kaliteli hem de yüksek sistem gereksinimi istemeyen bir zombi öldürme oyunu arıyorsanız mağazada yeni yerini alan Dead Trigger 2 harika bir seçenek olacaktır.