Let it Goat

Let it Goat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,568
  • DOSYA BOYUTU 25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SkyVu Entertainment

Let it Goat! tamamen ücretsiz olarak sunulan ve özellikle refleks becerilerine dayalı dinamikleriyle dikkat çeken bir oyun.

Let it Goat! son dönemlerin en çok ses getiren oyunlarından bir tanesi. Beceri oyunu dinamiklerini retro tasarım öğeleriyle başarıyla birleştiren oyunda enerjik bir keçiyi kontrol ediyoruz. Bu keçi durdurak bilmeden koşuyor ve bizim görevimiz de bu keçiyi engellere çarptırmadan ilerletmek.

Oyun ilk başlarda kolay gibi gelse de zamanla hem hızlanıyor hem de daha fazla engel çıkarıyor. Bu durumda bizim de daha hızlı hareket etmemiz ve daha dikkatli olmamız gerekiyor. Sidescroller tarzında hazırlanmış olan Let it Goat!'ta son derece eğlenceli bir mekanik kullanılmış. Değişen bölüm tasarımları oyundan alınan keyfi artıran faktörlerden biri.

Let it Goat!'un yaratıcı ve ilginç bir özelliği daha mevcut. Kaybettiğiniz anda cihazınızın ön kamerasıyla otomatik olarak fotoğrafınızı çekiyor ve sosyal medyada paylaşmanız için galerinize kaydediyor. Elbette paylaşma kzorunda değilsiniz fakat paylaşırsanız oldukça eğlenceli sonuçlar alacağınızı düşünüyorum. Reflekslerinize güveniyorsanız Let it Goat! Bunu test etmek için iyi bir yol olabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirilmesi de artı bir özelliği.